Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halottak napján illik/vagy...

Halottak napján illik/vagy kell hívni/mennie a párotoknak is veletek a szeretteitekhez a temetőbe?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szokás ez, ha kapcsolatban él az ember. Ilyenkor a párodnak is ott a helye, vagy a csak a családodnak? ....

Véleményeket légyszi!



2011. okt. 27. 13:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi távkapcsolatban éltünk az első 2 évben így amikor náluk voltam abban a szünetben mikor nov. 1-e volt kénytelen voltam elmenni velük mert mindenki ment nem maradhattam egyedül náluk, bár párom mindig úgy akart menni hogy család nélkül egyedül vagy ketten de különböző okokból ez sose adatott meg neki de akkor is elkísértem volna mert jólesett neki így is, és ugyanúgy jólesik nekem is ha ő kijön velem de nem várom el hisz a legtöbb rokont nem is ismeri és én sem az övét. Most már 3 éve együtt lakunk nálunk ő mindig kijön velem de nem sértődnék meg ha nem jönne hisz ez nem kötelező, ő meg általában 1 héttel később megy haza de én nem megyek persze akkor kivonul az egész család vele újra.
2011. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A temetőbe ne romantikázni jár az ember mit keresne egy olyan ember sirjánál akit nem is ismert illetlenség lenne.
2011. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!