Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik párkapcsolatban éltek!...

Akik párkapcsolatban éltek! Szoktatok "bunyózni"? Mi most bunyóztunk egy jót.

Figyelt kérdés
Mi igen a pasimmal. Most épp azt csináltam, hogy az övemmel a vállaimat lekötöttem, erre a pasim mondja, hogy most így fejbe tud ütni. Erre fenékberúgott...
2011. okt. 27. 16:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk, én imádom. És nem vagyunk éretlenek, csak jól esik az ilyen:) Kiadjuk a feszültséget:)
2011. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk "bunyózni". Általában én kezdem el csiklandozni a férjemet, majd Ő ezt bosszulja meg és természetesen viszavágókra is szükség van :)

Lehet, hogy gyerekes, de mi még 8 év után sem untuk meg.

2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj :) Mondjuk én vagyok annyira béna, hogy a férjem rendszerint lesérül (vagy az ajkát sikerül a fogára fejelnem és felreped, vagy véletlenül megkarmolom, rossz helyre térdelek...). De tényleg jó móka, és olcsóbb, mint küzdősportra járni, ahol szintén kontrollált körülmények között verekedhet az ember, nem azért, mert bárkit is bántani szeretne.
2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktunk, igaz, egyre ritkábban. Mi harcnak hívjuk.

A párom is szereti, mert igazán küzdő, jó ellenfél vagyok! :)


24 nő, 35 férfi, és van egy hamarosan 2 éves lányunk.

2011. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
58%
Mi is szoktunk...Véresre ütjük,rúgjuk egymást :)
2011. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Mi szoktunk játékosan bunyózni A bnőm combjai elég erősek, ha elkap velük és megszorít velük, nem sok esélyem van. :) Persze általában hagyom magam. :)
2011. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ti mind betegek vagytok. Egyáltalán nem lepődnék meg azon sem, ha nektek az is jó móka lenne, ha egymás szarát ennétek meg. Valahogy kinézem belőletek. Leginkább a kérdező és kapcsolata beteges. Lekötözi magát szíjjal és a psija fenékbe rúgja? Szép kis dolog. Ahol már elhangzik ez a mondat, hogy "Most de fejbe tudnálak így rúgni", ott hol a tisztelet, a szeretet és a megbecsülés? Nekem ez a véleményem és nem érdekel, hoy a sok szado-mazochista lelki nyomorult felháborodva nekem fog támadni, ti akkor is betegek vagytok. Pfhejjj...
2012. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
79%
Utolsó, eléggé begyöpösödött életed lehet. :) Sajnállak!
2012. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ha azért vagyok nem normális, mert nem kötözöm le magamat szíjjal és nem rúgatom magam valagba, akkor vállalom : )
2012. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
mi is szoktunk birkózgatni, valamelyikünk elkezdi a másikat csikizni (én), aztán babám próbál lefogni, több-kevesebb sikerrel:) De semmi durvulás:)
2012. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!