Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy pasival. Úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy pasival. Úgy, hogy nem jártunk, de szeretem. ELmondjam a szüleimnek vagy sem? 15lány

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Mér mondanád el?

Majd akkor mondd el ha olyannal fekszel le akivel együtt vagy,és már bemutattad nekik.

2009. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Istenem! Egyre jobban kiakadok az ilyen kislányokon. Gondolom azért feküdtél el vele, hogy gizdulhass a barátnőid meg mindenki elött, hogy már nem vagy szüz 15 évesen... grat! És igen mond el a szüleidnek, hagy legyenek büszkék a kicsi lányukra! 18/F
2009. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod milyen jó viszonyban vagy a szüleiddel. Szerintem inkább azt mond el, hogy tetszik Neked az a pasi.
2009. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsés srác, 15 lány feküdt le vele :O
2009. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
nem értem mért kérdezed ezt....ha akarod mond el, ha nem,akkor kussolj ennyi.Ne tőlünk kérdezd hogy mit csinálj ha már 15 évesen megbasztak.
2009. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%
Miért vagytok ki akadva azon, hogy egy 15 éves lány nem szűz? A mai világban ez nem is csoda! Hogy a kérdésedre válaszoljak: Ma nem ez volt az első, viszont az elsőröl tudnak, akkor mond el. Mit bánom én (mi)
2009. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
én nem azon vagyok kiakadva hogy 15évesen nem szűz.Hanem hogy ezt kérdezi,hogy elmonjda e a szüleinek.Ha már lefeküdt a gyerekkel..15 évesen...,akkor ezt is megtudja oldani,ne tőlünk kérdezze hogy micsináljon!
2009. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Várhattál volna!!!
2011. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Ezt komolyan nem hiszem el, ennyi álszent embert -.-" Ha valaki 15 évesen lefekszik valakivel, akkor lek*rvázzák, bezzeg ha 18 évesen még szűz, akkor meg leszólja mindenki (sajnos saját tapasztalat :/). Nem kellene egyik verziót sem kioktatni, szerintem mindenki akkor veszítse el, amikor késznek érzi magát. Nincs azzal semmi baj, ha 15 évesen lefekszik valakivel (már amennyiben védekeztek, és tényleg mindketten akarták), de az is teljesen normális, ha valaki csak huszonévesen veszíti el. Mért kell ebből ekkora ügyet csinálni...?

Kérdező, szerintem nem kell elmondanod. Mondjuk attól függ, milyen viszonyban vagy a szüleiddel. Ha bizalmas viszonyban vagytok, akkor szerintem elmondhatod, de egyébként nem feltétlen kell.

2015. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!