Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen ősökkel?

Figyelt kérdés

Úgy neveltek, hogy mondjak mindenre nemet. Azaz, soha nem engedtek el sehova, az idegenekre az mondták, hogy úgyis csak átvernek.


Mostanában kezdek magamhoz térni, már 1-2 csoporttársammal sikerült hosszasabban "beszélgetni" is, ami nálam haladás, tekintve, hogy szinte már egy filmet se merek megnézni a moziban. Nemrég mondtam otthon, hogy az első szakom után el fogom végezni a jogot is, hogy ne egy KFC-ben kelljen gályáznom.


Erre a reakció: nem! meg ne próbáld! Így mindent 50x át kell gondolnom, mielőtt megteszek, de a végeredmény, hogy balfék lettem/vagyok. Most nem kéne hozzájuk szólnom egy szót se?


2011. okt. 29. 11:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagykorúként nem kötelező azt csinálnod, amit a szüleid mondanak.

A jogról én is lebeszéllek, 5 év elpazarolt idő az életedből, és semmi, de semmi garancia nincs rá, hogy munkát fogsz vele találni. :/ Ja, és piszoknehéz, pláne munka mellett!

2011. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!