Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az öcsémet! (? )

Utálom az öcsémet! (? )

Figyelt kérdés

Nem bírok egy helyen lenni vele, mert egyszerűen nem tudom elviselni. Nem tudom elfogadni, trehány, putris, uninteligens, beképzelt, ostoba...nem én találom ezt ki, sajnos ilyen! A szüleim viszont folyton vele kivételeznek, neki mindent szabad, amit nekem sose lehetett. Az ő hülyeségeit elfogadják,mert hogy "fiú", neki nem kell semmiben sem segítenie itthon, hiszem a fiúk nem ilyenek...

Tőlem rengeteg mindent elvárnak, amit tőle sose. Nyáron el kellett vinnem magammal nyaralni, mert hogy neki sosincs társasága, folyton unatkozik itthon, legalább én szánjam meg.(Én az ösztöndíjamból fizettem az utat, neki teljes egészében kifizették) Folyton jönni akar az én társaságomba, mert neki nincs. Anyámék meg rám akarják tukmálni és ha nem akarom elvinni magammal akkor lelkileg terrorizálnak. Olyankor én minden vagyok...lelketlen, rossz testvér stb...Mit tegyek??

21L


2011. okt. 29. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedves 17:00-ás nem azt kérdezték hogy ki intelligens vagy ki nem, nem írnék a helyedben ilyet ha még a kérdést sem tudom felfogni hogy válaszoljak rá. Innentől felvetül a téma hogy vajon te az vagy e ha helyesírásból állapítasz meg emberekről dolgokat...
2011. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt az öcsémmel.Most ő 33 éves, otthon van , egész nap számítógépezik.

Sajnos megszűnt a munkám, kénytelen voltam hazacuccolni.Képzelheted, mint egy időutazás.Ugyan olyan hülye, mint volt.

Azért a kullancs korszakát ő elhagyta 14 éves korában magától, nem kellett lepattintani.De anyu egész addig emlékszem morgott velem, hogy miért nem mehet az öcséd is?

2011. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

17.48-as teeeeeeeeeeee :D IQ betyár, hogy b.sználak nyakon!


Engem személy szerint mosolyra késztet az, amikor valaki mást le"uninteligens"ez, 1 darab L betűvel :)

2011. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mintha az én helyzetem lenne! Az én öcsém is egy barom, el van kényeztetve, mert fiú, rám is próbálták tukmálni, mert közös érdek, hogy barátai legyenek, de persze szegényt valamiért mindenki kerüli..


Az öcsém 17 éves, ha Budapesti vagy, vagy valahol a közelben laktok, akkor írj emailt, és vigyük el őket közösen bowlingozni, hátha megoldódik mindkettőnk "problémája":D


20L

2011. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sajnos el kell, hogy keserítselek, ha elköltözöl sem fog megoldódni a helyzet. Én 23 éves vagyok, öcsém 20, 3,5 éve élek külön a párommal. Sajnos 1 éve öcsém is pestre jött tanulni, mint mi, és ugyan anyáék fél órára laknak (busszal), sőt nagyanyámék még jobb helyen a közlekedés szempontjtából mint mi, aludjon nálunk, hetente kétszer,mert egyetem alatt bulizni kell, és miért fáj az nekem, hogy folyton ott tátja a pofáját....??!! Ha nemet mondok, akkor én vagyok a szívtelen a szemét, aki megtagadja a testvérét. Nekem bezzeg tökéletes volt a nagyanyáméknál való alvás,merthát máshol nem aludhattam barátnőnél vagy havernál... azt pedig magasról leszarják, hogy a lakás amúgy a páromé, mikor ő tette szóvá tök természetes volt, meg igaza van, ha meg én akkor meg mekkora görény vagyok. Szóval egy dolgot tudok javasolni....amilyen messzire csak tudsz!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz a helyzet mint barátnőméknél... úgy látszik nem egyedi eset. Ott is az lett az eredménye, h öcsi antiszoc gépfüggő kocka lett (16-20 órákat játszik egy nap), és ha kimozdítják a szobából rendkívül agresszív, bántalmazza a nővérét. Szülei ezt természetesenek veszik.

Barátnőm meg a folyamatos lelki terrortól egy halom pszichológiai dologtól szenved... de ő legalább teljes ember lett, szóval nem antiszoc legalább, hamarosan elköltözik. Ha elköltözünk, én nem fogom hagyni h zaklassák, csak az a gond hogy a Stockholm-szindróma miatt úgyis mindig jobban fog ragaszkodni a terrorizáló családjához, mint hozzám.


Szerintem a gyereknevelést is valami engedélyhez kéne lassan kötni, annyi elb.szott szülő/gyerek/élet van :(((

2012. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet velem is, csak 17 éves lány vagyok öcsém pedig 9. De ji van nyalva a segge. Ha rászólok én cagyok a rossz, velem ordibálnak anyáék hogy miért kll már megint veszekedni. És elegem van már belőle...ugy érzem utálom, ha itt van vmi haverja vagy ajárki rögtön jön a nagyképű személye, hogy csak körülötte forogjon a világ. Szülőkkel is ugyanez a szitu, bármit takarítotok segítek itthon le van szarva, aztán jön a kérdés, hogy ezt mért nem tudtad már megcsinálni, és hiába könyörög az ember nem lehet segíteni, bla bla. Egyszerűn elegem van mindenkiből a családba. Apa az egyetlen akivel el lehet beszélgetni, de sokszor jön ő is hogy nem kell bántani a kissebbet, mert ahogy mondtad ő fiú...és kit érdekel hogy fiú? Annál jobban kéne segíteni meg megbecsülni a nővérét, és hogy nem csak egy érzéketlen akit lehet állandóan ütni vágni. Ahj..

17l

2015. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Èn is TELJESEN ezt èrzem. Szívből gyülölöm az öcsèmet. Csak ő most 11 èves. De teljesen ugyan ez van
2017. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!