Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a férjem hugát?

Utálom a férjem hugát?

Figyelt kérdés
eleg rendes vagyok mindenkivel, igyekszem.. A párom húga viszont nem szeret, sőt. 12 eve ugyanabban a gyárban dolgozik, ugy tudom beteg is /pajzsmirigy/. Sajnálatos! De ez nem jogositja fel arra, hogy gonosz és rosszindulatú legyen.. Irigy és képmutató. Ha nekem lenne okom utalni öt, mert rossz ember, miert ő van igy velem? Jóban lehet lenni egy ilyen nővel ??
2011. okt. 12. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
NEm ez a kérdés! Jóban KELL vele lenned? Mert ha évente néhányszor találkozol vele, akkor ignoráld a tyúkot, és kész!
2011. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Te a ferjedhez mentel felesegul, tehat a parod a ferjed es nem a huga!

Elfogadod a csaladjat, de nem elsz veluk egyutt pl. nem fontos, hogy joban legyel vele, mivel elfogadtad, de maradj tole tavol, ha nem vagytok egymasnak szimpatikusak.

Neked a sajat erzeseidre kell figyelned, nem pedig a sogornodere, ne figyeld, ne legy vele barati viszonyban!

2011. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is a sógornőm ilyen rosszindulatú köcsög. Már bocsánat. Tanácstalan vagyok én is,mert már éppen elég családi botrány volt miatta.
2011. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésedre magad is tudod a választ: a jelek szerint utálod. És? Jogod van hozzá, pláne ha még bunkó is veled, holott te normálisan próbáltál hozzá közeledni. Miért kéne mindenkit szeretni?


"Aki mindekit szeret, az valójában senkit sem szeret" - szokták mondani.

2011. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ja, megint lépcsúházi gondolkodó lettem: az, hogy bármiféle betegsége van, hogy hány éves, hogy miylen szegény vagy gazdag egyáltalán nem mentség arra, hogy rosszindulatú dög. Ne mentegesd magad előtt: ha dög, akkor dög. Tökmindegy, hogy mi az oka.
2011. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Engem is utálnak a férjem hugai növérei,ök olyanok szememben nagyooon kedvesek a hátam mögött meg nagyooon utálnak és elmondanak mindennek.Hát tehetnek egy sziveséget.Igy fogadom el öket ha muszály velük találkoznom,a lehetö leggrövidebb idöt tervezem az ösze jövetelekre,igyekszem ezeket is ki kerülni,ha tehetem, de a férjem családja igy néha muszáj köztük lennem.
2011. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak tőled függ, hogy útálod-e. Nem foghatod rá. Mindig az jön ki belőlünk, ami bennünk van. Nyílván van benned útálat. Változtasd át részvétté.(nehéz lehet neki, mert kevesen szeretik, stb, ilyeneket godnolni, ez a részvét)


Kerüld az ítélkezést. Pl: "ő egy útálatos dög" - ez egy ítélet. Ha nem ítéled meg , nem lesz mit megbocsátani.


Tehát, ne attól függjön a szeretet, vagy legalábbis jóindulat, hogy ő milyen, hanem attól, hogy te milyen vagy, te hogyan közeledsz hozzá.


És a szelídség szelídséget teremt maga körül. Egyszercsak azt kérdezed majd: Miért útáltam őt vajon? Vagy ezt: Én útáltam őt? Dehogy, az nem lehet!

2011. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Utálom a férjem hugát?"


Eszerint, igen, utálod.

2011. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
kérdező te vagy a hunyó , te vetted el a lánynak a szeretett bátyát !!Minden oka meg van arra ,hogy utáljon!(az igazság azért nálad van, mert ez az élet rendje ,hogy te vitted a bátyát!!!)ezt egy huginak nagyon nehéz elviselni!!
2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van egy masik batyja is, akivel együtt lakik :-). Ertem, szóval a testvéri viszony miatt.. De én ezt nem érzem.. Pl. Ha kolléganők lennenk sem kozelednenk egymáshoz. Kezdetben kedves voltam, naiv, tisztelettudo, stb... Náluk ezek nincsenek meg. Párom mas, mint a "családja". Ő rendes, de a többiek nem jó emberek sajnos. Nekem lenne okom utalni őket, nem fordítva. Főleg az elején.. Kar, mert az undoksag nem vezet sehova. Ezt ők miert nem tudjak?
2011. okt. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!