Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Vele akarok lenni amíg élek.

Figyelt kérdés
Szóval, a kapcsolatunk elején mindennap irt nekem, ha suliban volt, hazajöttem és tőle jött vagy 100 levél, és most hogy suli van nem ír nekem. Jó, tanulás nehéz meg minden, de nekem ez hiányzik meg az hogy vele legyek. Hogy érjem el azt hogy ne legyenek veszekedések, meg hogy ne legyen inkább másnál mint velem? Szeretem őt nagyon, és nem akarom őt elveszíteni. Féltékenység az oka a veszekedésnek nagyrészt. hogy tegyem jóvá ezeket és hogy több időt legyen velem? Imádom őt és akarom, hiányzik nekem.
2011. szept. 18. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a más akinél van? És mit csinálnak?
2011. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mindennap beszélünk, de suliban hiányzik, de sokat irt régebben. Egy éve vagyunk együtt$$
2011. szept. 18. 18:28
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ebből se derült ki ,hogy hány éves és fiú e a kérdező
2011. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát, az olyan anya féle neki, de azért nekem még rosszul esik, hogy tegnap se volt velem, pedig mondta, meg nem is irt nekem mikor ott volt náluk.
2011. szept. 18. 18:29
 5/24 A kérdező kommentje:
Ő lány, 17 én 20..ugyan az.
2011. szept. 18. 18:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél pióca. Az minden kapcsolatot megöl.
2011. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De az miért baj hogy én sokat akarok azzal lenni akit szeretek?
2011. szept. 18. 18:31
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén mit csinálsz/csináltok?
2011. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja és eddig kéthetente mindig láttam vagy 3, de most egy hónapot kihagytunk, bele kell szokni a koránkeléshez, de én ha fáradt is vagyok, van kedvem vele lenni. Amúgy ha együtt vagyunk akkor sétálunk, és ölelgetjük egymást meg minden:) Nagyon édes$$
2011. szept. 18. 18:34
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekünk nem baj. Úgy látom neki baj, mert ő viszont nem akar olyan sokat veled lenni. Lehet, hogy épp azért mert rá akarsz telepedni. Mindenkinek hagyni kell személyes teret. Attól hogy ő a te párod (egyelőre), attól még egy önálló, független személyiség, akit éppen nem hagysz lélegezni. Választhatsz, hogy mindennap vele vagy még egy darabig amíg tűri hogy ráakaszkodsz, vagy kevesebbet vagy vele, megértőbb vagy, és sokkal tovább tart a kapcsolatotok. Tiéd a választás. Utóbbi esetnél talán még odáig is eljuthat a kapcsolat, hogy összeköltöztök, és akkor mindennap vele lehetsz. Még meg is fogod unni. Így viszont ez aligha fog bekövetkezni.
2011. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!