Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a barátod...

Mit tennél, ha a barátod lassan már többet wowozna mint amennyit veled foglalkozik?

Figyelt kérdés
Már ott tartunk, hogy napi 2 órát játszik legalább, van hogy 4-t. Akkor is, ha ott vagyok (nagy ritkán, mert alig jár oda busz, ahol lakik) és már nem tudok ennél feltűnőbben unatkozni, mikor ahelyett, hogy pl. összebújnánk csak úgy, inkább játszik. :S
2011. okt. 30. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha 18 alatt vagytok, akkor hagyd, hadd élvezze, ha már 20 körül vagytok akkor kezdj el vele beszélni... Vagy ahogy az előzőkben mondják próbáld ki te is... Lehet, hogy együtt fogtok kockulni! Függ a személyiségtől és a pasitól is!
2011. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kihajítanám.
2012. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi az a wow?
2012. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az még nem is sok,de bosszantó a szitu az biztos.Mondd meg neki,hogy legalább akkor akadjon már le a gépről,amikor ott vagy,mert akkor nem is mész hozzá.De elkerülheted,ha olyan helyen taliztok,ahol nincs rá alkalma,pl. nálatok.De ha felnőtt....hát ha az én pasim csinálná ezt,akkor kapna egy fejszét a monitorjába,és lapátra tenném.
2012. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kezdj el COD-ozni!
2012. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ott vagyok és a pasim nem velem foglalkozik, amikor én megyek el hozzá és nem fordítva ráadásul!!!, akkor közölném vele, hogy látom, nem érsz rá, és otthagynám. Esetleg vihetsz tanulnivalót, könyvet :)
2012. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor se lenne szép, ha együtt élnétek, de így meg pláne ritka nagy bunkóság!!! Gyakorlatilag Te elmégy meglátogatni, ő meg wowozik???? Akkor minek vagy ott? Én venném a kabátomat és hazamennék, egyedül lenni otthon is tudok.

Mi két éve vagyunk együtt, de álmunkban nem jut eszünkbe ilyen, hogy ha átmegyünk egymáshoz, akkor ne a másikkal foglalkozzunk! Együtt filmet nézni pl. az más, de hogy ő egyedül elvonul gépezni, fuhh, köpni-nyelni nem tudnék!!!

2012. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te is játssz valami idiótaságot, pl. sims3-at és mikor találkozni akar veled, akkor mondd, hogy nincs időd, inkább simseznél, hagyjon békén, ekkor talán észbekap. De ha nem, akkor lapátra azt a hülye kockát!
2012. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!