Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy szerelem?

Család vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Sajnos választanom kell, vélemények h mit tegyek?
2011. okt. 30. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Énis voltam ilyen helyzetben. Én a család mellett dönöttem. Milyen jól tettem! Ugyanaz volt a szitu. Nem szerették a barátomat, sőt utálták. Rengeteg konfliktus volt belőle. Persze nekük lett igazuk mint később kiderült. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy összepakolok és lelépek, de az hogy utána ne lássam őket... Marasztalt. Család csak egy van és mi nagyon szeretjük egymást, egy pasi miatt se dobnám el őket.
2011. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez velünk is így volt, 17 évesek voltunk nekem a párom anyja tiltotta őt el tőlem( fiús anya), és távkapcsolatban voltunk így én pénzeltem hogy tudjon hétvégente jönni hozzám, aztán ahogy leérettségizett hozzám költözött, 5 éve vagyunk együtt. Alapjába véve úgy gondolom hogy nem a szülőknek kell választani helyettünk, nekünk kell megtapasztalni az életet, bár nem tudom hány éves vagy. Koleganőm 16 évesen ment el otthonról egy 20 éves férfival össze is házasodtak pedig eszeveszetten tiltották, most 40 éve házasok és van egy egyetemre járó lányuk...gí is úgy is elsülhet a dolog. Én ha a gyerekemnek olyan párja lesz akit nem szívlelek nem fogom tiltani, egészségesen szemmel tartom és amíg nincs gond addig nem szólok bele, ha meg pofára esik mellette leszek és nem fogom soha szemre hányni hogy én megmondtam. Mi azóta is szeretjük egymást az esküvőt tervezgetjük. Persze lánynál teljesen más, mert a fiúk tényleg lehetnek átverős fajták, most szeretlek nagyon de csak szóban...igazából te ismered őt ehhez kell egy idő is azért, fél meg 1 év alatt nem lehet mondani a másikról hogy ismered....néha több idő után sem, de ezt akkor is neked kell eldöntened. Alapvetően azt mondom hogy reálisan kell gondolkodni és eldöntöd hogy mit tegyél, ha a szüleid rendesek legalábbis valamennyire mert realista szülő tudja hogy tiltással semmit nem ér akkor ha esetleg pofára esel is a szüleid maradnak és segítenek talpra állni.
2011. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Annyit még megkérdeznék, hogy a koleganöd hogy ment el 16évesen ? mert bennemis megfordult már ..:)

2011. nov. 1. 21:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt divat rendőrségre menni (ezelőtt 40 évvel ) így nem hozatták vissza meg ilyenek, elköltöztek senki nem tudta hogy hová aztán amikor 18 lett visszaköltöztek Pestre, addigra már rég megbékéltek a szülők főleg hogy nemsokára rá jött az unoka....
2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bár msot is lehetne valahogy ilyet tenni..:/:)
2011. nov. 2. 13:55
 16/16 anonim válasza:
81%
Én a szerelmet választottam, ami mai fejjel hiba volt. Hátat fordítottam a családnak. Rengeteg embert megbántottam. Rosszul döntöttem.
2012. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!