Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
41%

Hát mondjuk egy jó út, hogy ne legyél homár. De probálkozhatsz örögbe fogadással és bér anyasággal. De hogy ha van a világon egy kis igazság is akkor egy buza pár nem nevelhet gyereket. Még is szerinted miylen lesz az a gyerek akit két homár nevel fel? Mit fogják szopatni az iskolában, hogy apád = anyád. -.-"


üdv,

Attila

ps.: Lehet lepontozni ...-.-"

2010. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van az elsőnek!

Ez az egész bu""ság csak divatból van,ha nem hallasz ennyit a homokosokról,mint ami a tv-be meg ilyen helyeken megy,te sem vagy az.

2010. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos Magyarországon nem megoldható... amerikában is a béranya és a petesejt donor lenne csak megoldás... Ha fizetsz egy lánynak, h hordja ki a gyereked, magyarországon emberkereskedelem, na meg nem biztos, hogy tényleg lemond róla...
2010. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
60%
egyelőre még vagy homoszexualitás, vagy gyereknevelés, a kettő együtt nem megy.
2010. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nehéz dolog...úgy tudom MO-n még nem fogadták el h homoszexuálisak örökbe fogadhassanak gyereket. Alapból ezt nem fogadják el. Talán egy másik országban érdemes kérdezősködni, itt valszeg felesleges próbálkozni..
2010. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
81%
A mai világban végülis valahol elfogadottak az egynemű párok. De ha jól tudom, Mo-n nem engedélyezik nekik az örökbefogadást. Sajnos nem tudok sok bíztatót mondani. A "legegyszerűbb", ha találnál 1 lányt, aki szül neked 1 gyereket, és lemond róla a javadra utána.
2010. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
65%
ma 20:17 vagyok, a gyereknek semmi baja nem lesz...-.- csak meg kell magyarázni neki, hogy neki két apukája van. Persze az anyamodell hiányozni fog neki, de a meleg párkapcsolatokban ilyenkor a fontos jegyeket az egyik apa felveszi, így abban sincs hiány, a pszichológusok már rég kimutatták, h ebből semmilyen hátránya nincs a gyereknek. 100ezerszer egy meleg szülőpár, mint mondjuk egy alkoholista apa...
2010. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem inkább hagyd el Magyarországot. Ott soha nem fognak elfogadni és szabadon élni. Vannak más helyek a világon, ahol élhetsz boldogan és még örökbe is fogadhatsz. Sok hely van, ahol úgy gondolják, hogy jobb helye van egy árvának egy homoszexuális férfinál, mint intézetben.

A magyarok rasszisták és az állam ezt csak erősíti bennünk... ugyan a nyugat halad a liberalizmus felé, Mo inkább vissza a középkorba.

2010. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon ez nem fog sikerülni szerintem. Örökbefogadás lehetne, de nem hiszem, hogy engednék.


Én úgy vagyok vele, hogy inkább egy meleg pár neveljen fel egy gyereket, mint hogy árvaházban nőljön fel (ugyanis tudom, mi folyik ott), elkallódjon. Meg lehetne magyarázni a gyereknek ezt is, nem hiszem, hogy a lelki fejlődésében ez akkora törést okozna neki, ha közben boldog családban nőne fel.


Lepontozhattok, de én így gondolom. :)

2010. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
76%
Kérdem én mi a franc bűnt követett el ez a srác? Nem lop,csal, betör, gyilkol. Azért ő még lehet egy intelligens, jó fej férfi, aki felelősséget merne vállalni egy gyermek felnevelésében a párjával. Mi a fene ütött belétek, és az milyen anya, aki eldobja a gyermekét, pedig nőből van?
2010. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!