Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fontos az autó...

Miért ilyen fontos az autó egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

A 19 éves lányomnak nemrég vettünk egy autót mert egy másik városban jár egyetemre, és így kényelmesebben tud hazajönni.


Nemrég előállt a 18 éves lányom ,hogy neki is kell egy autó, de ő még nem akar egyetemre menni ezért nem is értem ,hogy miért kell neki.

Egész nap ez megy ,hogy "Apa nekem miért nem veszel autót".

"Ha Annának tudtál venni akkor nekem is tudnál"


Nem érti meg ,hogy csak akkor veszek neki ha végre elkezdi az egyetemet.


2011. okt. 31. 18:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%

Mert úgy érzi kevesebbet kapott, mint a nővére.

Egyébként ha megtehetitek, akkor miért nem kap születésnapjára? Gondolom a városban így is valamelyikőtök autójával megy, és a kocsi meglenne neki mikor elkezdi az egyetemet akkor is.

Persze csak akkor, ha jól vezet, nehogy érje valami.

2011. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
63%

figyu ,mond meg neki ,hogy ha bejut az egyetemre (egy jo egyetemre) kap egy autot ,es mond azt is indokul hogy a huga is 19 evesen kapott egy autot.


egyszeru.


16 F

2011. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Azért fontos, mert a nővére kapott.
2011. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna tenni az alapokat( főleg hogy írásodból az jön le ki hogy jómódúak vagytok ha ilyen kis időn belül 2 autót is tudnátok venni vagy finanszírozni) hogy ha valamit akar azért meg kell dolgozni és ki kell érdemelni. Így csak a nyakatokon fog lógni, meg irigykedni a nővérére. Ja és miért fontos? mert ha neki nekem is,meg hú de milyen menő már.
2011. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Ja és csomó irigykedő választ fogsz kapni, mert egyesek szerint senki ne adjon meg semmit a gyerekeinek, hiába teheti meg. Nem kell vele foglalkozni, ez sima rosszindulat, ne vedd magadra.
2011. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert irigy a testvérére. Meg persze szívesen felvágna vele az iskolában, hogy saját autója van. Kösd ki, hogy majd ha egyetemre fog járni vagy olyan helyen fog dolgozni, ahová autóval egyszerűbb eljutni, akkor fog kapni saját kocsit, addig meg közlekedjen úgy, ahogy eddig tette! Akkor kapjon, ha szüksége lesz rá, ne vegyél neki csak azért, mert követeli! Hiába megengedhetitek magatoknak, azért nem jó az, ha hozzászoktatod, hogy amit csak kíván, azt megkaphatja követelőzéssel.
2011. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Én meg venném neki rögtön a kocsit, ha elkezdené az egyetemet.


De azt mondja ,hogy még pihenni és lazulni szeretne még egy kicsit.

2011. okt. 31. 18:45
 8/26 anonim válasza:
89%

Azért mert tök menő a saját kocsi, fel lehet vele vágni a haverok és úgy általánosságban mások előtt. Nem rég nőttem ki ebből a korosztályból, szóval tudom hogy megy ez :D

Én is amondó vagyok, hogy kössétek vmi feltételhez a kocsit, mondjuk ha bejut egy jó egyetemre vagy ha nem akar egyetemre menni akkor ha az autó árának egy részére keresse meg ő a pénzt (függetlenül attól, hogy az ő anyagi hozzájárulása nélkül is meg tudnátok venni) - a lényeg az, hogy küzdjön is meg érte, ne csak úgy megkapja. Sok sikert ;)

2011. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nem olyan küzdő típus mint a nővére, olyan érzékeny típus.
2011. okt. 31. 18:59
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar egyetemre menni, siránkozik az autó után.

Elég kis elkényeztetett kis liba lehet.

2011. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!