Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy a férfiak mindig lecserélnék a feleségüket egy tini lányra?

Figyelt kérdés
Én 35 éves vagyok és most nézek ki a legjobban. Tiniként pattanásos voltam, fogszabályzós, nem volt stílusom, egyáltalán nem néztem ki jól. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Ti mit gondoltok erről?
2011. okt. 31. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy soknál jobban nézel ki, de soknál nem, és ha a férjed egy kujon, akkor már egy jól tartott öregedőcske leszel. A fiatal lányoknak nem csak a testük, de az élethez való hozzáállásuk miatt szeretik az ilyen cserélgetős pasik.
2011. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,főleg ahogy elnézem a mai tiniket.Én csak egy házaspárt ismerek,akik elváltak,de ott is a nő hagyta el a férfit egy fiatalabbért.A legtöbb ember a huszas évei közepén-végén néz ki a legjobban,és semmivel sem löttyettebb,ráncosabb a bőrük,mint egy tizenéves kölöknek.Érdekes módon ezt csak a nőkre mondják,úgy látszik a férfiak bőre nem öregszik,ők még 50 évesen is gyönyörűek és feszesek:D
2011. nov. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már olyat is, amikor a férfi nem fiatalabbra, hanem idősebbre cserélte le a feleségét.. Az élet nem fekete-fehér.
2011. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2012. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem aggódok, mert a velem nagyjából egyidős korosztály nagyon durván él, a fél város átmegy rajta, fű, cigi, minden hétvégén mocsok részegek, én meg nem élek ilyen dolgokkal... és egészségesen is igyekszem enni természetesen. 21 vagyok, és mindenki tizenévesnek néz még bőven:) a barátom fiatalabb nálam 3 évvel és egyáltalán nem feltűnő, sőt..:D úgyhogy nem fogok már aggódni, mire idősebb leszek, mert ez a tizenéves korosztály ahogy él, hát... pár év múlva már kiélt r_bancok lesznek, ráncos szottyadt bőrrel:D meg majd jól elhíznak a sok csokitól:) Azért gondolják mert kevés 30-40 közötti és feletti nő néz ki igazán jól, pedig én láttam nem kevés ilyet:)...
2014. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a nem normálisak csinálnak ilyet hogy cserélgetik fiatalabbra azt akivel leéltek egy fél életet.

Azt hiszem az #5 vállaszoló írt valami ocsmány nyami nyami szöveget. Hát ember, neked sincs ki a 4 kereked. Az nyami nyami hogy az L-es pitsát az S-es farmerba tuszkolják? Vagy hogy kint vam mindenük mint az útszélieknek? Tényleg szép a p.inavakaró hosszúságú műköröm a kilátszó póthajjal. Igénytelen a 80%.


Kérdező! Egy igazi férfi ezt veled nem fogja megcsinálni. Hibát elkövethettek mindketten, de azért ezt nem hogy csere-bere.

2023. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!