Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mit csináljak,...

Szerintetek, mit csináljak, hova menjek? Hülye válaszok nem érdekelnek, helyeket mondjatok!

Figyelt kérdés
Tudjátok, nagyon boldogtalan vagyok, és baromira nem értenek meg. El akarok menni hazulról, de még csak 14 éves vagyok.
2011. nov. 1. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ne fenyegetőzz az életeddel. Abból látszik, milyen gyerekes és hisztis vagy.
2011. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem fenyegetőzök.Csupán megpendítettem a témát. Állami gondozásba pedig nem én nekem kell menni, hanem annak,akinek a szülei nem is szülők, hanem állatok, vagy nem tudják megteremteni a megfelelő körülményeket. Egyébként is, nincs kedvem minden nap hülyékkel lenni. Valami olyan hely kéne, már ha tudtok ilyet, ahol olyanok vannak, mint én. Nem egy egyszerű helyre akarok menni. Olyan helyre, ahol az embert megtanítják rendesen harcolni meg ilyenek, ugyanis,az a valaki, akit keresek, nagyon veszélyes dolgokat csinál és megígértette velem, hogy megtanulok harcolni és majd segítek neki. Ehhez pedig, nem elég a sima bunyó, valakinek meg kéne tanítani harcolni, egy olyan helyen,ahol nem csak a szabadidejében van az ember.
2011. nov. 2. 20:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Olyan hely nincs...
2011. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hétfőn kezdődik az iskola hál'istennek, nem érsz majd rá hülyeségeken álmodozni.
2011. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!