Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek "kiscicakén...

Hogyan viselkedjek "kiscicaként" apával? 16/L

Figyelt kérdés
Szeretném ha engedékenyebb lenne velem, és meglágyulna a szíve.
2011. nov. 2. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A nyakára egy puszit??

Én "cicásan" max a férjemmel szoktam viselkedni, és csakis az Ő nyakát puszilgatom.

Ha nem az apádról lenne szó, azt gondolnám, hogy egy kiscsaj a pasiját próbálja győzködni, h vegye meg neki az áhított cipőt.. Vagy nem is tudom.

2011. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-02 16:11-es vagyok.


Figyelj ide, "leánka"! (Ne horkanj fel, kedvesen mondom, mint már igencsak felnőtt:-) ):


az előttem szólóknak igazuk van. Hogy apa nyakára puszit?! Hát..azt már 16 évesen nem ajánlom. Nem vagy már kislány; biztosan tudod, hogy az ember nyaka (férfié, nőé egyaránt) erogén zóna. Ha nem ismernéd ezt a kifejezést, nézz utána. Lassan már járni kezdesz fiúval (vagy már jársz is..) - az "alapfogalmakat" tudni kell. És hidd el: nem "oktatlak" - egyszerű jószándékkal mondom, akár egy idősebb barátnőd. A tanácsomat pedig megismétlem: soha se "cica" akarj lenni, hanem az elképzeléseit és vágyait egyenes szóval közlő lány..aztán majd nő. Szerintem édesapád kellemesen meglepődik, ha azt mondod neki: apa, üljünk le, beszéljük meg..ezt meg ezt szeretném..mit szólnál hozzá? Aztán lehet, hogy enged, lehet, hogy nem - de a jövőre nézve is, érdemes ezt az utat megpróbálni, mert a felnőtté válás (egyik) útja. Szia, "kiscica"!

2011. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A párodnak cicáskodj ne az apáddal!

A nyakra puszi... begerjedtél apádra?!

2011. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!