Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legbénább ajándék,...

Mi volt a legbénább ajándék, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
Én ma egy doboz olajos hal konzervet kaptam egy ügyfelemtől a munkahelyemen.Még ilyet!!! Azért megköszöntem, és elfogadtam, és el is fogyasztom majd, de ajándéknak kicsit fura, nem?
2011. nov. 2. 15:59
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Az tényleg nagyon ciki, amikor továbbadott ajándékot kap az ember! Persze nem neki kéne, hogy ciki legyen, hanem az ajándékozónak, de neki meg le sem esik, hogy lebukott.

Én a nővérem születésnapjára kaptam apámtól egy ocsmány fadobozt!Folyton összekeveri a szülinapunkat! A poén, hogy úgy emlékezett vissza rá, hogy már mindkettőnket megköszöntött, így a tesóm sem kapott semmit!

A használt dolgok is nagyon kiábrándítóak tudnak lenni. A félig kifújt dezodoron, meg a kopott étkészleten is jót nevettem!Nem is értem, hogy is gondolhatják, hogy ezzel örömet szereznek? _Vagy inkább csak letudják, és nem is az örömszerzés a céljuk!

2011. nov. 4. 09:26
 22/35 anonim válasza:
93%
Az én barátnőm lagzijára egy pohárkészletet kapott. Ezzel nem is volt semmi baj, kivéve az, hogy ezt a pohárkészletet a barátnőm vitte az ajándékozónak évekkel ezelőtt... Ugyanazt az ajándékot kapta vissza, amit néhány éve ő vitt egy lakodalomba. A hab a tortán az volt, hogy még át sem csomagolták. A barátnőm pedig rögtön felismerte a masnit a csomagon, amit annó ő készített....
2011. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Plüsskukac, amit tappanccsal csempére lehetett cuppantani. (34/N)
2011. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a műrózsa, aminek a szirma tanga! :DDD
2011. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
73%
Egy fos szinü mûanyag órát ami mellet egy ló van... baràtnômtôl ballagásra.
2011. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer karácsonyra olyan tiniknek való hajtincs fonót, meg göndörítőt, meg nyavaja tudja mit nem tud csinálni a hajjal. A vicc csak az, hogy rövid hajam volt akkor, ráadásul eleve hullámos a hajam. :) :)
2011. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer anyukám borotvahabot meg arcszeszt vitt az egyik rokonunknak névnapjára, és miután átadta az ajándékot, eszébe jutott hogy a rokonunknak amióta csak ismeri, hosszú szakálla van. Jó nagy nevetés volt belőle, anyukám meg eléggé égett.
2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%

nekem a nagymamám adott születésnapomra egy fogkefét...amit mellékesen megjegyzett mellé h : magának vette.

de kaptam még így tőle nyakláncot is meg harisnyát is, hogy magának vette.

2011. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Jártam én is úgy, h azt az ajándékot kaptam vissza, amit én ajándékoztam az illetőnek, és fel sem tűnt neki, ua abban a csomagolásban volt!
2011. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykarácsonykor kaptam egy könyvet, meg egy tábla csokit, evvel nem is volt baj, de erre a csaj:"Tökjó, nem kellett semennyit költenünk, mert a könyv megvolt, a csokit meg kaptuk*.*"xdddddddd
2011. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!