Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjátok már karácsonyt?

Várjátok már karácsonyt?

Figyelt kérdés
Elkezdtétek már díszíteni a házat? :)
2011. nov. 2. 16:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem ellenszenvesnek akartam tűnni ezzel a "nem kell a simogatás" résszel, mindössze minden családnak megvannak a maga problémái, és ezek az én gondjaim, és nem szeretném elrontani a karácsonyi hangulatotokat 1 percre sem, amikor is hirtelen bevillanna a kép a gyakorikérdések ezen kérdéséről, és a 17 éves válaszadójáról, akinek a karácsony nem olyan idilli és szuper, mint más családnak.

Kellemes karácsonyt :)

2011. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Annyira rendes vaaagy! Köszi! Megint "ül", amit írtál - és nem rontasz el semmit, ellenkezőleg! De persze be fog villanni a kép egy olyan srácról, aki "nagyon ott van" 17 évesen - és azt fogom kívánni, hogy a Te elvárásaid szerint lehessen szép, ha már mégiscsak ünnep.

Addig is: 1 db "Szia"/nap.:-)

2011. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem várom.Pontosan azért , mert már kb szept közepétől lehetett néhol látni mikuláscsomagot,de 2 hete meg már mindenhol.Már 1 hónapja nyomatják az újságok a karácsonyt,szal már most unom.Nem szeretem,h egy csomó embernek a dekorációról szól ez z egész.Kinek a háza lesz karácsonyiasabb...és karácsony előtt már jön a szilveszteri reklámújság,január elején pedig a húsvéti.Bp.
2011. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

És a karácsonyi filmeket se szeretem.A legtöbb ilyen hülye erőltetett mézes-mázas.( kivéve a kelekótyakarácsonyt).

de lehet ebbe az is közre játszik,hogy most egyedül vagyok,2éve,előtte párom szülei nem igazán szóltak hozzám,szinte soha,hogy hogy vagy vagy ilyesmi,anyukáméknál nincs akkora hely,hogy ott is tudjak aludni,így egyáltalán nem élveztem a karácsonyt.

2011. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
EGYÁLTALÁN NEM VÁROM!!!!!!!
2011. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!