Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Várjátok a Karácsonyt? :D

Várjátok a Karácsonyt? :D

Figyelt kérdés
van már téli hangulatotok? nekem nagyonnnnnnn :))
2011. okt. 15. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A fűtési szezonnal (füst) nekem is beindul a hangulat, de előbb a Mikulásos.
2011. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
miután megtudtam hogy a karácsony és a szilveszter alatt dolgozni fogok cseppet sem (pincér vagyok)(:
2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem is ilyenkor már kezd karácsony/téli hangulatom lenni..:DD Aztán karácsonyra valahogy mindig elmúlik..://

Ezért inkább próbálom későbbre "tartogatni" :DD

2011. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon de remélem hó is lesz.
2011. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly megtudtam, hogy nem letezik Telapo es csalodott vagyok. Nem varom! 37F
2011. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy akkor is dolgozni kell,


utolsó: :(

2011. okt. 16. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon várom mert hozzánk ilyenkor összejön a család plusz egy csomó rokon akik csak élősködni jönnek ide jól bekajálnak felmarkolják az ajándékot ők meg szinte semmit nem hoznak aztán el mennek, már 5-6 éve ez van pénzük van dögivel soha nem néznek be hozzánk csak ilyenkor és ők sose hívtak minket sehova csak akkor ha segítenünk kellett pénzük persze meg van dögivel de vendégül látni minket nagyon nehezükre esik. Én ezért utálom már a karácsonyt évek óta és érdekes a családban (közvetlen közeliek körül) már mindenki észrevette anyukám, a nővéremék és még a húgom is aki még csak 15 éves, de bezzeg apám meg a nagyanyámék álomvilágban élnek -.-

Én így vagyok ezzel a dologgal és persze ez mindig családi veszekedést hoz ki magából amit soha nem tudunk elviselni mert mindig a kaján és a piján megy a veszekedés MINDIG ami már nagyon unalmas tud lenni és nem hogy nyugodtan ünnepelnénk hanem ilyen idiótaságokon rágódik mindenki hogy na most idén milyen viták fognak előjönni.

2011. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!