Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már várjátok a karácsonyt?

Már várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én eddig sose vártam,de most valahogy igen várom.
2010. okt. 2. 12:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
59%
nem.szar lesz.
2010. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
68%

Nahát egy rokonlélek:) Én is nagyon várom, pedig utálom a telet, de most valahogy már nagy karácsonyihangulatban vagyok!

Már az égőket is feltettem az ablakom köré, az emeleteságyam lábára is tekertem 1 rövidebbet, sőt még a mézeskalácsházikós mécsestartót is kiraktam!:D


20/L

2010. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
73%

Nem nem várom mert rossz lesz nekem...

Egyedül.;(

2010. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
76%
első vok.am én mindig szoktam várni de most nemvárom mert rossz lesz.:S
2010. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
85%

Én sem várom.

Jó lenne már egy "normális" férfival ünnepelni. Akkor várnám.

21/l

2010. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
92%

12:44 Nem biztos. hogy karácsonykor is egyedül leszel. Van még addig egy kis idő. Fel a fejjel.


Miért lesz olyan rossz utolsó?


Am, én már nagyon várom. Imádom a karácsonyt. Látni, ahogy a gyerkőcök tépik le a csomagolópapirt az ajándékokról....... A kis arcuk látványa ilyenkor mindent megért. Bár most már kisiskolásak, kicsit meg szoktam nekik jobban bonyolitani a dolgot, had legyen nagyobb a várakozás izgalma, jó alaposan becsomagolom nekik. :))

2010. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
79%

Pont ma reggel jutott eszembe!

Igen, várom. Pontosabban a várást várom. Az októberi fizu után szoktam elkezdeni vásárolni az ajándékokat, egyrészt így be tudom osztani, hogy minden hónapban veszek párat és nem annyira megterhelő, másrészt így elkerülöm azt, amit viszont nagyon utálok a dologban: mikor az emberek 80%-a két nappal karácsony előtt megy vásárolni és nem is az a lényeg számukra, hogy az ajándékozott örüljön, hanem hogy egy meghatározott összeget ráköltsenek. Ugyanezek az emberek fogják dec. 20-a körül kérdezni, hogy miért ilyen sz.r a karácsony. (hát mert ők azzá teszik maguknak)


Szóval igen, várom, mostantól fix hétvégi program lesz, hogy úgy irányítsam a szeretteimmel a beszélgetést, hogy kiderüjön, mire vágynak (de persze az ne derüljön ki, hogy én most épp ezt szedem ki belőlük), ez a "kommandózás" nagyon jó, az egész család ezt szokta csinálni, így elég nehéz leplezni a célt, de ez még nagyobb kihívás. Aztán jönnek a szombat délelőtti boltlátogatások, amikor keresem a megfelelő ajándékot, meg az ebédszünetben az interneten való kutatás.

Ha ügyes vagyok, akkor október-novemberben megtalálok minden ajándékot, és decemberre már annyi marad a karácsonyi készülődés, hogy feldíszítjük a házat és sütjük előre a mézeskalácsot (aminek a díszítése olyan program, amit feltétlenül a testvéreimmel csinálok, mivel amúgy nagyon keveset vagyunk együtt sajna), és sétálunk a gyönyörűen kivilágított városban.

Giccses talán, de én igénylem ezt a giccset. Saját magunknak csináljuk és valóban megszépítjük az ünnepet :)

2010. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon várom! Addigra remélem beköltözünk a saját lakásunkba és az egész család ott fog ünnepelni együtt (mi, anyukám, férjem szülei, tesója).

Szépen feldíszítem majd a lakást és lesz végre egy saját karácsonyfánk :-)

Ajándékokra valszeg nem költünk majd sokat, de együtt leszünk :-)))

2010. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
94%

Hát általában be vagyok sózva már hónapokkal karácsony előtt, de most nem nagyon várom, mert nem fogok tudni senkinek sem ajándékot venni, emiatt meg rosszul érzem magam. Mindenkinek olyan jó kis ajándékot találtam ki, de sajnos úgy alakult, hogy konkrétan semmit nem fogok tudni adni senkinek. (se anyu,apu, se tesó...) :(

Amúgy meg pont karácsony és szilveszter között lesz a legjobb barátom halálának az évfordulója, úgyhogy emiatt sem leszek túl boldog.

2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
58%
Igen! Nagyon várom =) Nem lesz suli :D
2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!