Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek (kezeltétek...

Hogy kezelnétek (kezeltétek volna a helyemben) egy ilyen szituációt? Vagy ha csak kívülállóként látnátok, lépnétek-e valamit?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, ma történt velem egy olyan eset, hogy a buszon ültem, és ült mögöttem egy cigány, majd annak a haverja leült mellém, és hátrafordulva elkezdett beszélgetni a másikkal rólam úgy, mintha én annak a barátnője lennék, csak megsértődtem volna rá valamiért. Elég provokatív dolgokat mondtak, bár konkrétan hozzám nem szóltak, mégis elég kellemetlenül éreztem magam. Nem tettem semmit, úgy tettem, mintha nem is hallanám, feléjük se néztem. Aztán kb 10 perc után leszálltak, és az egyik nő, aki hallotta az egészet, tök fel volt háborodva, hogy mekkora patkányok voltak... Vélemények?
2011. aug. 15. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is az a típus vagyok, aki ilyen helyzetben inkább nem szól semmit, de van olyan barátnőm, aki a második mondat után fennhangon elküldte volna a.. francba.
2011. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy vagyok vele, hogy jobb inkább nem reagálni az ilyen fajta provokációra. Mert ha valamit beszólsz, még neked mennek. Így meg nyilván megunták. Lehet, nem a leghelyesebb, de én is ugyanezt tettem volna. Nyilván keményebb lennék, ha azt mondanám, hogy el küldtem őket melegebb éghajlatra, de nem...
2011. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
patkányok, provokatívak voltak, szerintem jól tetted h nem mentél bele a játékukba semmilyen módon, én is így viselkedtem hasonló helyzetben
2011. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

a cigányok 95%-ának stikkes az agya, ez az igazság sajnos.

engem akartak már megkéselni 1 rozoga mp3-ért, úgy csináltak, mintha nekem jönnének, mikor szembejöttek, és ott ment el 1 autó, kitették a könyöküket hogy ne férjek el, és nekik kelljen mennem, hogy trágárságokat kiabálhassanak utánam. kérés nélkül folyamat bírálják a külsőmet (modellkedek, ronda nem vagyok, mégis mindennek elmondanak így tök ismeretlenül -.-)...

kár egyáltalán szót pazarolni erre.

ma találkoztam 1 pozitív példával, mikor 1 cigány nő előreengedett a boltban a pénztárnál, mert én 1 cuccot vettem, ő meg 1 kosárnyit.

a másik pozitív példa a barátnőm pasija, de ezzel kifújt.

100-ból 1 normális. :/

2011. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én zenét hallgatok, nem is hallottam volna. :D Ha dumálnak mellettem, jelzésképpen még hangosabbra veszem, h lássák/hallják, h zavarnak! Évek óta nyugtom van így az ilyen helyzetektől. Nem biztos, h a legjobb módszer, de másképp már kikészültem volna az emberektől... -.-"
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem szóltál vissza! Soha nem lehet tudni, mit váltana ki belőlük, ha te is felveszed a szemét stílusukat.


Sajnos hasonló velem is megtörténik, mikor pl megyek az utcán, akkor füttyügnek, beszólogatnak, stb...hidd el, én is legszivesebben elküldeném őket a ....-ba, főleg egy kimerítő munkanap után, de muszáj megálljt parancsolnom a számnak.


Én általában kicsit viccesen tudok felháborodni, aminek az az alapgondolata, hogy hogy MER engem EZ egyáltalán megszólítani :) ezért inkább nem folyok bele semmilyen szóváltásba.

2011. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Ebben most miért volt fontos, hogy cigányok csinálták, svábok vagy horvátok? A bunkó, az bunkó.

Jól tetted, hogy nem hagytad magad provokálni.

2011. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem sem az a fontos, hogy milyen etnikumok, hanem hogy ha ezt ilyen fennhangon, szórakozás céljából csinálják, akkor tényleg jobban tetted, hogy nem szóltál vissza, mert meg is támadtak volna ha leszálltok:( szóval szerintem jól tetted:)

1//L

2011. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen felesleges volt írni, hogy cigányok voltak, ha nem írod le, akkor is egyértelműen kiderül, hogy ez a patkány népség volt.
2011. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is csöndben maradtam volna.Már ért buszon 13-15éves mocskos cigánylánytól sérelem...mikor leszálltam összeestem és zokogtam.Azóta nem bőgök már ha valami ér,inkább csöndbe vagyok leszállok és káromkodok egyet magamban :)


Viszont ne hallgassatok zenét sose utcán,se tömegközlekedésen,mert :

1.Nem hallod ha már tényleg baj van és fenyegetnek,de azt sem,ha valaki mögéd lép az utcán,vagy siet utánad!(pl baleset veszélyes biciklizés közben is hallgatni a zenét,mert nem hallod mi történik körülötted)

2.Ellophatjád tőled az mp3-adat,vagy a telefont amin hallgatod...

2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!