Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy tegeznem kell....

Zavar, hogy tegeznem kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom anyját megismerkedésünk óta tegeznem kell... És ez engem nagyon zavar. Ő meg megsértődik, ha magázzák, mert annyira fiatalnak meg menőnek érzi magát. Szerintem meg egyszerűen szánalmas... Én 19 vagyok ő 55.
2011. nov. 3. 17:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A párom sem rajong az anyjáért, aki tönkre tette a gyerekkorát, majd elüldözte otthonról.
2011. nov. 3. 17:44
 12/21 A kérdező kommentje:
Na miért is vagyok iq-bajnok?Hmm??
2011. nov. 3. 17:45
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Megkaparnám magam, ha lenne fiam és ilyen lány jelentené neki a jövőt....
2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Mutasd meg ezt a kérdést a hölgynek (nem kövér buta néninek; hiába utálod, azért ennyi tisztelet lehetne benned 19 évesen, ha már te annyira nagyon okos vagy). Hidd el ha elolvassa a kommentjeidet, nem kell többet hozzá szólnod. De szerintem a vőlegényedhez sem. (Egy korábbi válaszoló, a 18 éves lány.)
2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Figyi, nem áldott meg a sor mindenkit olyan fantasztikus képességekkel, mint téged. De ha ez a kövér buta néni megpróbál veled jóban lenni, akkor az miért zavar téged? Próbálj meg rá úgy nézni, mint emberre, és ne úgy, mint akit mérlegelni kell. Elvégre, ha ő nincs ,akkor a párod sem születik meg. Ezért talán köszönettel tartozol.
2011. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Ami az iq-bajnokságot illeti:igen, te vagy a buta. Hogy a kedves mama mit csinált a múltban, az az ő, és a fia dolga. Nincs jogodban ítélkezni fölötte. Sőt! Senkinek sincs joga. Az meg tényleg butaságra vall, hogy egy hülye tegeződésből ekkora patáliát csinálsz.
2011. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Beleszól az én dolgaimba is, holott semmi köze hozzá. Szószerint leszidott azért, mert megcsináltam a nyelvvizsgámat... Szidja az anyámat... Ezekután nem hiszem, hogy szeretnem kellene..
2011. nov. 3. 18:02
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez a kiírás is KAMU!!!! Elég sok van mostanság!
2011. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nemkamu.
2011. nov. 3. 18:05
 20/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha meg magáznod kéne akkor meg beképzelt vén sz@r ugye??

Baz+ én lepattintanálak mert surmó vagy.

2011. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!