Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiús anyukák! Mért fáj...

Kedves fiús anyukák! Mért fáj nektek az, hogyha a fiatoknak barátnője van?

Figyelt kérdés

Bocsánat az általánosításért, csak ismerőseim közül többen is ebben a szituációban vagyunk, de E/1-ben egyszerűbb írnom.

Azt veszem észre, hogy a barátom anyukája ahol csak lehet, keresztbe tesz nekünk. Tény hogy nem vagyok tökéletes, de azért ennyire szörnyű sem vagyok. Nem hagyja hogy találkozzunk, mindenféle hülye indok miatt otthontarja kicsifiát, és emiatt elég sokat vitatkozunk a barátommal.

Mért jó ez neki? Mit tehetek hogy kicsit könnyebb, jobb legyen mindhármunknak? Mert szegény barátom kapja meg mindkettőnktől, akármennyire is igyekszem hogy ne bántsam meg :(


2011. nov. 3. 19:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
A 18 hozzászolónak üzenem, hogy igen én is leszek anya és el kell majd engednem a gyerekem, de nem fogom magam ellenfordítani. Nem akarok ilyen undorítóan viselkedni, ahogy a férjem anyja viselkedik és nem akarom, hogy a gyerekem max a temetésemre jöjjön el.
2011. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
21. válaszadó, nem értem mi baj volt a válaszommal, természetesen nem kell magunk ellen forditsuk a gyermekeinket majd...rá kell érezni mikor mennyire kell szorítani a gyeplőt...talán ez a titok...
2011. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Nem nincs vele semmi gond amit írtál csak már egy kicsit unom, hogy sokan ezzel jönnek, bár általában anyósok szokták ezt emlegetni. Mi párszor emlegetjük ezt a témát a férjemmel, hogy nem akarunk ilyenek lenni a gyerekünkkel, mert ez szomorú, olyan anyós akarok lenni mint mondjuk aki Neked adatot.

Neked szerencséd van ami jó.:))

21-es voltam

2011. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Van gyereked? Mert ha nincs, akkor majd meglátod, hogy ez az egész értelmet nyer, ha lesz! Hangsúlyozom, ettől még lehet ésszel viselkedni, sőőőt, kell is, de az érzések ellen nem tehetünk.

2011. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
A féltékenység és irigység ellen lehet tenni.
2011. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincsen még gyerekem, de ha lesz sem akarok ilyen lenni. Jó példa van előttem anyukám. Neki is biztos nehéz volt engem elengednie, de valahogy ezt nem úgy oldotta meg mint a legtöbb fiús anyuka gondolok itt szarkavarásra, hazudozásra,irígységre, féltékenységre. Mindenkivel kijött eddig és én sem utáltam meg sőt Ő az aki mellettünk áll mindenbe nem úgy mint anyósom aki gyűlöl engem, mert elvettem a fiát tőle, ezt ordibálta nyáron nekem, komolyan kinevettem. És ahogy már írtam Ő egy elvált nő akinek fájt, hogy most a fia is "otthagyta".
2011. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ja és még egy azok ellen az érzések ellen lehet tenni, elvégre felnőtt emberek vagyunk. Most jobb neki, hogy a fia nem akarja soha többet látni és nem akar tudni Róla semmit másik megyébe költöztünk. Csak mert "nem lehet" ezek ellen az érzések ellen tenni.
2011. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki írta, hogy még nincs gyereked.

Persze, teljesen igazad van, mert ez nagyon beteg már!!! Ebben totál egyetértünk, én csak annyit mondok, hogy ezek az érzések jelentkeznek, ha tetszik, ha nem. Az már utána következik, hogy ki mennyire intelligens, és mennyire kezeli ezt jól. Én csak remélni merem,hogy nekem majd sikerül, de azt gondolom, van annyi eszem, hogy így legyen.

Akik ennyire durván nyomják, mind defektesek egy kicsit szerintem.

A férjem anyja is egy veszedelem volt, és mi éppen válunk jelenleg. Az első gondolatom az volt, mikor kiborult a bili, hogy pápá anyós! :)

2011. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem elváltunk, hanem elköltöztünk.:) Na jó viccet félre téve tényleg nem mükődik nála valami, de ez van csak annak tudok örülni, hogy ezt a férjem is látja. Mondjuk ha nem azt látná, hogy sajnos anyukája defektes biztos elhagytam volna.

Mi is szeretnénk olyan szülőkké válni akikkel ez nem történik meg.

Bocsánat, hogy kifakadtam csak ha eszembe jut már ideges vagyok.

Akinek még nincs gyermeke.(remélem hamarosan lesz)

2011. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Tegnap 12:47:


"Amúgy Leiah nem akkor azt se általánosítsuk hogy minden fiú olyat választ mint az anyja mert ez nem feltétlen van így:)"


Jogos. A pszichológia szerint vagy olyan párt választunk, mint az ellenkező nemű szülőnk, vagy éppen homlokegyenest az ellentétét. :) Egy biztos: a családunkból hozott tapasztalatok döntően befolyásolnak bennünket. Ha tetszett nekünk, amit otthon láttunk, akkor lemásoljuk, ha pedig nem, akkor görcsösen figyelünk rá, hogy elkerüljük. :) Néha viszont akkor is lemásoljuk, amikor valójában éppen hogy el szeretnénk kerülni... :)

2011. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!