Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiús anyukák! Mért fáj...

Kedves fiús anyukák! Mért fáj nektek az, hogyha a fiatoknak barátnője van?

Figyelt kérdés

Bocsánat az általánosításért, csak ismerőseim közül többen is ebben a szituációban vagyunk, de E/1-ben egyszerűbb írnom.

Azt veszem észre, hogy a barátom anyukája ahol csak lehet, keresztbe tesz nekünk. Tény hogy nem vagyok tökéletes, de azért ennyire szörnyű sem vagyok. Nem hagyja hogy találkozzunk, mindenféle hülye indok miatt otthontarja kicsifiát, és emiatt elég sokat vitatkozunk a barátommal.

Mért jó ez neki? Mit tehetek hogy kicsit könnyebb, jobb legyen mindhármunknak? Mert szegény barátom kapja meg mindkettőnktől, akármennyire is igyekszem hogy ne bántsam meg :(


2011. nov. 3. 19:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Hát igen ez is igaz,de én mind2 részről a rosszat láttam bár nem görcsölök az ellentétre, én egy új példa vagyok :D
2011. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz gyerekem én sem akarok ilyen lenni és inkább lennék ellenpélda ha lehetne. :)
2011. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok az elvált! :)

Nem miatta válunk, hanem mert a férjem úgy döntött, hogy kell neki még egy nő, kettős életet élt, elég csúnya sztori. Illetve hát végülis anyós miatt válunk, mert a fiából nem tudott egy felelősségteljes embert nevelni, helyette egy egoista barmot. Na mindegy, elkanyarodtunk, de talán a lényeg ebben is benne van: ésszel kell mindent csinálni, és az érzelmek, még ha vannak is, nem uralhatnak minket.

2011. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

gyermektelen:)

Nagyon sajnállak, hogy így ért véget a házasságod ez olyan gusztustalan.:(( De igazad van mindenbe, meg kell tanulni uralkodni az érzéseinken. Sajnos nálunk ez egy évig ment is, de már előtte éreztem nem stimmel valami.

Mi most, hogy elköltöztünk egészen jól elvagyunk nem is vitázunk már annyit, mert nem okot köztünk feszültséget.

2011. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sokszor tényleg ez a megoldás, ki kell zárni a fezsültség forrását. Ha máshogy nem megy, akkor nincs mese. Arról meg szerintem felesleges ábrándozni, hogy x év berögződését kineveljük a kedves anyósokból.

Nekem azóta van egy új párom, és az ő anyukája egyrészt nagyon kedves, másrészt érezhetően elengedte a fiát, harmadrészt jó messze lakik! :) Tökéletes!

2011. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az jó, van már van új párod.:)A legjobb benne a messze lévő anyós.:) De tényleg így van ahogy írtad. Nekem sokan mondták azt is, hogy majd más lesz, ha lesz gyerek. Hát nem tudom én ebben nem nagyon hiszek, meg amit Te írtál abban sem. ha egyszer eldöntötte, hogy utálni fog akkor utálni fog és kész, az én anyósom nem olyan intelligens, hogy ezen túltegye magát.
2011. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Hát igen, így könnyebb az élet, hogy van.

Anyós és gyerek: szerintem csak rosszabb lesz, miután születik, legalábbis ez a tapasztalatom. Mindenből hisztit kreált, azt is ő akarta megmondani, hogy a gyereket miben hozzam haza a kórházból. Ő akart kötni, és jött az érzelmi terror: abba ő minden szeretetét belekötötte. Hát pont leszarom, az én gyerekem (már bocsánat :) ). Aztán így állt, mikor szoptatni akartam, de én ezt mások előtt nem csináltam, szerintem ez intim dolog, és ki kellett küldeni, ő meg vérig sértődött. Na mindegy, ezer ilyen sztori van, és nagyon boldog vagyok, hogy megszabadultam tőle.

Összegzés: aki ostoba, az az is marad.

2011. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ezt végig olvasni is borzalmas nemhogy átélni.:( Viszont ez már számodra a múlt.:)

Az utolsó mondatodhoz már tényleg nem tudok mit mondani csak ennyit: AMEN.:)

2011. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!