Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal hirtelen felindulásból, most meg nem értem mit akar?

Figyelt kérdés
2 hónapja jártunk kb 2 hete se volt ez, hogy megtaláltam néhány érdekes beszélgetését más lányokkal és kidobtam..pár napra rá bevallottam neki hogy még hiányzik (nem élőben) de kicsit flegmán reagált rá aztmondta majd beszélünk. utána rám írt de így erről egy szót sem beszéltünk, ma találkoztunk közös barátokkal és lehajoltam valamiért erre megcsípte a fenekem meg kicsit próbált közeledni néha megérintett rám-rám nézett, de nem értem én nem akarok közeledni egyszer már megpróbáltam..és tudom, hogy azóta már találkozott a volt nőjével meg volt is fent nála a csaj beszélgetni, meg anyummal beszélt a fiú és azt mondta ő senki után nem fog bánkódni mert kidobtam..most akkor mi van ráirjak néha vagy ne?
2011. aug. 20. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem állnék szóba veled ezek után! :P
2011. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
velem miért? attól hogy szakítottam vele msot teljesen normálisan állok hozzá az elején szemét votlam vele mert megvoltam bántva, de azt sem direkt és megmondtam neki hogy azért volt mert nagyon megbántott:D
2011. aug. 20. 00:53
 3/13 Panda Péter ***** válasza:
gondolom azért nem mert beletúrtál a párod beszélgetésébe. ezt én sem tolerálnám túlzottan.
2011. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát én sem és ezt megértem! de akkor is volt mit megtalálnom..
2011. aug. 20. 01:10
 5/13 Panda Péter ***** válasza:
akkor viszont nem értem a problémádat. tudod, hogy miért zabos rád (amiért beletúrtál a cuccába) te viszont tudod, hogy vannak gondjai a hűségével. akkor miért akarod visszaszerezni? hogy újból eljátssza a bizalmad?
2011. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem, ő nem mondta hogy ez baj, hogy megnéztem a beszélgetést, de általában igen az ember felkapja erre a vizet. és nem csalt meg csak flörtölgetett néhány lánnyal, voltak köztük tényleg nagyon csúnyák is és kérdeztem hogy mért..ilyen nökkel..? és csak nevetett hogy hogy képzelhetem el hogy ő ilyen nőkkel összeállna meg hogy csak leakart húzni őket stb.. és azért hiányzik mert jó volt vele és amikor együtt voltunk ő is mondta hogy még egy lány sem fogta meg ennyire pedig nagy csajozós mindenki tudja róla.. ésmost nem tudom mit csináljak hogy tudassam vele még máshoyg hogy ujra kezdeném, nem akarok könyörögni neki
2011. aug. 20. 01:17
 7/13 Panda Péter ***** válasza:
hát pedig téged már nagy valószínűséggel a "lezárt ügyek" fiókba helyezett át, és újra a vadászmezőket járja.
2011. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor mért közeledik minek csipked meg simogat meg ilyenek?
2011. aug. 20. 01:30
 9/13 Panda Péter ***** válasza:
valószínűleg csak húzni akarja az agyad, te mondtad, nagy csajozós. ha meg vissza akar kapni, előbb utóbb úgyis lépni fog. viszont ha rájön hogy gyengébb pozícióban vagy akkor könyörtelenül kihasználhat azt meg ne akard.
2011. aug. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi sokat segitettél azért sem akarok kezdeményezni többet mert elbízná magát..szóval ha akar valamit csak nem olyan büszke hogy azért sem ír..
2011. aug. 20. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!