Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megváltozhat még?...

Mit tegyek? Megváltozhat még? Vagy kutyából nem lesz szalonna?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, ő 32 éves én 24, interneten ismertük meg egymást, sokat jártunk mind ketten chat oldalakra, de mióta együtt vagyunk (1éve) én nem járok ilyen oldalakra, azt tudtam, hogy ő előttem nagyon sok társkereső oldalra volt regisztrálva.

Elmondása szerint mióta együtt vagyunk, nem jár fel egyikre sem..majd olvastam egy két érdekes levelét, amiben barátai és ismerősei előtt letagadott, hogy nincs párja..

Szakitottam, aztán...mégis megbocsájtottam neki...hogy lássam mennyire komolyan gondolja még a kezem is megkérte azóta.

De nem biztam benne, gyanakodtam, bennem volt a tüske és utána néztem a nick nevének...majd megtaláltam egy társkereső oldalon, csináltam egy kamu profilt ..és ráharapott..persze az első beszélgetés alkalmával letagadott, letagadta hogy lenne valakije...párt keresett!!

Még nem tudja hogy velem beszélt..ma készülök neki ..kitálalni ...úgy is tudom miket fog majd mondani.. és tudja hogy szeretem!!

szerintetek megváltozhat egy ilyen ember??


2011. nov. 4. 10:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, most már azt mondom szerencsére! tavaszra terveztük az összeköltözést....
2011. nov. 4. 14:04
 22/28 anonim ***** válasza:
én azért kíváncsi lennék, mit szólna, ha esetleg te regisztrálnál fől álca nélkül. Szólna vajon? vagy mit csinálna? akkor kiderülne, hogy fent van ő is. Aztán ha a fejedhez vágja, megmondanám neki, hogy te voltál az, akire "ráharapott". sajnálom, hogy így alakult :(
2011. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,úgysem fog megváltozni:S A randi ötlet nem rossz!Akkor nem tudja magát kimagyarázni.Aztán meg mondanám neki,hogy mehet amerre lát.Tényleg még szerencse,hogy nem laktok együtt!E
2011. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Öltözz ki és menj el a randira :D


Vajon milyen pofát fog vágni ha meglát :D:D

Mit fog mondani? Drágám te mit keresel itt? Vársz valakit? Hmm?


Én így kics*sznék vele :D

2011. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

tényleg komolyan gondoltam a "randi" dologra, de tudom, hogy még nem találkozna ennyi idő után (habár, lassan már bármit kinézek belőle :( ) és addig pedig nem lenne erőm vele folytatni ezt az ismerkedősdit ..talán azt megcsinálom hogy kiteszem a saját fotómat én is...már kérte , a beszélgetés alatt, hogy tegyek képet hagy nézzen meg ...


nem tudom mit szólna ha regisztrálnék én is (saját névvel) talán nézne ..úgy mint én..és akkor neki állna feljebb ....

2011. nov. 4. 15:12
 26/28 anonim ***** válasza:

10,23 vagyok. Azért gondolom, hogy személyesen kéne találkoznotok, hogy ne tudja kimagyarázni magát. De ha küldesz neki fényképet, az is egyértelmű. De arra készülj fel, hogy még neki áll majd fejjebb, hogy nyomozol utána.

A személyes találkozóra úgy tudod rábírni most azonnal, hogy megírod neki, hogy szerinted nagyon fontos a kémia, és hogy tudni akarod, van-e vonzalom. Azért is lenne jobb a személyes tali, mert ha megbeszéled vele a kamu személyiséggel holnap délután 5-re, és ezután a saját személyiségeddel felhívod, hogy találkozzatok holnap délután és üljetek be az 5-ös mozira, akkor még azt is látni fogod, hogyan bújik ki a veled való tali alól.

Ez nem lesz kellemes érzés, de látni fogod, hogy simán hazudik neked, és ez segít kiábrándulni. Valamint neki is megnehezíted kicsit a dolgát.

2011. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

A tali már nem fog összejönni...

Természetesen ...tudta hogy én vagyok az már a köszönésnél, merthogy vele nem áll szóba senki, és túl kedves voltam...na persze ..én meg most másztam le a falvédőről :)

És csak azt nézte hogy meddig megyek el!!

kifogás, kifogás..és védekezik!

Egy szavát sem hiszem el :)

2011. nov. 4. 17:28
 28/28 A kérdező kommentje:
de nem szólt semmit arra hogy miért néztem utána!!tudja hogy bűnös :)
2011. nov. 4. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!