Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megváltozhat még?...

Mit tegyek? Megváltozhat még? Vagy kutyából nem lesz szalonna?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, ő 32 éves én 24, interneten ismertük meg egymást, sokat jártunk mind ketten chat oldalakra, de mióta együtt vagyunk (1éve) én nem járok ilyen oldalakra, azt tudtam, hogy ő előttem nagyon sok társkereső oldalra volt regisztrálva.

Elmondása szerint mióta együtt vagyunk, nem jár fel egyikre sem..majd olvastam egy két érdekes levelét, amiben barátai és ismerősei előtt letagadott, hogy nincs párja..

Szakitottam, aztán...mégis megbocsájtottam neki...hogy lássam mennyire komolyan gondolja még a kezem is megkérte azóta.

De nem biztam benne, gyanakodtam, bennem volt a tüske és utána néztem a nick nevének...majd megtaláltam egy társkereső oldalon, csináltam egy kamu profilt ..és ráharapott..persze az első beszélgetés alkalmával letagadott, letagadta hogy lenne valakije...párt keresett!!

Még nem tudja hogy velem beszélt..ma készülök neki ..kitálalni ...úgy is tudom miket fog majd mondani.. és tudja hogy szeretem!!

szerintetek megváltozhat egy ilyen ember??


2011. nov. 4. 10:12
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

köszönöm..teljesen igazad van..

Talán ez kellett, hogy felnyissátok a szemem...

A találka dolgot még meggondolom...ennyit megérdemelne..bőven

2011. nov. 4. 10:27
 12/28 anonim ***** válasza:
Ne vesztegesd idodet az ilyen talalkakra. Gondolom, nem jatszadozni akarsz. Amugy, meg oneki allna feljebb, hogy Te is hazudtal, (mondjuk, ebben igaza lenne). Pakolj, pakold, vege, jobb szerencset massal.
2011. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
tényleg nem akarok játszadozni, én komoly kapcsolatot reméltem...
2011. nov. 4. 10:33
 14/28 anonim ***** válasza:
A 10.23-as válaszoló nagyon hasznos dolgokat írt! Egyetértek vele mindenben!
2011. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ne mutatsd ki, hogy mennyire szereted! Légy kemény, hűvös és egyenes: dobk ki még ma!! Az ilyen ember mellett csak megalázva, semminek érzi magát az ember. Tudom nem könnyű a szakítás, de gondolj bele, hogy sokkal jobb egyedül, párkapcsolati gondok nélkül, mint egy rossz kapcsolatban, ahol nem tudod mikor kit ismer meg, kinek mit mond, egyáltalán nem jó ezen izgulni egész nap, felemészt! Kitartást, drukkolok Neked!! Írj, hogy sikerült:)
2011. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

pakolj össze és menj, ha megkérdezi, miért, akkor mond el neki. 1 percet sem fecsérelnék 1 ilyen emberre.

Jobbat érdemelsz!

Sok szerencsét!

Azért ird meg mi történt!

2011. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek a választ :) és a biztatást is :)


hamarosan kiderül , milyen kifogással áll elő..de nem fogok engedni...ez igy megalázó...tudom hamarabb is kinyilhatott volna a szemem..na de...igy alakult..még mindig azt mondom jobb későn, mint soha :(

2011. nov. 4. 13:19
 18/28 anonim ***** válasza:

Bocsi,de miért akarsz neki kitálalni?

Majd mentegetőzni fog úgyis,vagy pedig bevallja,hogy nem szeret és vége.


Én a helyedben megkímélném magamat ettől.Ha nem éltek együtt,akkor nem is mondanám ki a végszót.Csak többet a büdös életbe nem venném fel neki a telefont.Semmire nem reagálnék,se telefonra,se emailre.Lehet még a számomat is lecserélném(ez a legjobb,ha lecseréled a számod!!!!)


Ha együttéltek,akkor költözz el mihamarabb.

2011. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szóval én szó nélkül lelépnék,elköltöznék stb.
2011. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
csak az a baj velem , hogy nem tudom ezt megtenni, hogy szó nélkül lelépjek...pedig megérdemelné!
2011. nov. 4. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!