Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha azt látom-érzem...

Mit tegyek ha azt látom-érzem hogy már nem szeret a párom és legszívessebben elhajtana? De van 1 közös gyerekünk.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még egyszer megkérdezem, hogy MIKET csinál, amiből ezt gondolod? Ha erre nem adsz választ, nem tudunk segíteni!
2011. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ulj le vele egy nyugodt pillanatban es mond el mit erzel pontosan ugy ahogy nekunk. Kerdezed meg, hogy valoban igy van-e ahogy te erzed? Ha igen akkor kezdejel el gondolkodni es kidolgozni valami megoldast kozosen. Szerintem addig felesleges aggodni es talalgatni mert ahogyan a kozmondas is mondja: "attol, hogy meg valaki nem ugy szeret ahogyan mi azt szeretnenk nem jelenti azt, hogy nem szeret".
2011. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha megunt, abban nem valószínű, hogy hibás vagy. Vannak férfiak, akik úgy akarják cserélgetni a feleségeket, mint más a mobiltelefont, nekik egyszerűen új kell,és erre jönnek is a mondvacsinált indokok. Én ezt tapasztaltam. Beszélj vele erről, de ha beigazolódik, semmiképp ne vállalj újabb gyereket akkor sem, ha próbáltok együttmaradni. 1 gyerekkel tudsz új életet kezdeni, amire nagy eséllyel sor kerül, ha ez igaz.(Mellesleg ismét egy szép példa a modern "apákra", uncsi a régi feleség meg a gyereknevelés is, és nálunk is ez van, ráadássul több gyerekkel...Addig kellene ütni, amíg mozog, de ezt nm tanácsnak írtam :D)
2011. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De miben nyilvánul meg? Az,hogy látod, érzed, még nem biztos, hogy úgy is van. Beszéltetek már erről vagy csak te gondolod így?
2011. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

sexeltek?

Lehet az a baja hogy nincs jó lesz@pva?

Hány éves vagy?

Ne add fel!

2011. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!