Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség miért rám haragszik?...

A feleség miért rám haragszik? Miért nem a férjét állítja le?

Figyelt kérdés

Az étterembe ahol felszoláglóként dolgozom szokott jönni egy középkorú házaspár.


A férfi sokszor flörtöl velem, ilyeneket mond ,hogy "szia, szép kislány"

Én sokszor belemegyek ebbe a játékba.


Nemrég a feleség eljött egyedül, és mondta nekem ,hogy szálljak le a férjéről különben nagyon megfogom bánni.


2011. nov. 4. 14:54
 51/98 anonim ***** válasza:
75%

16:34


Én arra a tini lányra gondolok, akinek a barátja, egy középkorú ember, aki kevesebb pénzt adna a lánynak, ha közös gyerekük lenne, mert arra is akar pénzt szánni..

2011. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
75%

16:58


En arra a tinilanyra gondoltam, aki "szerelmes" az apjaba és az anyat ócsarolta.Nagyon hasonlit a provokaló megjegyzései.Nem tudom emlékszel-e ra.

2011. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
100%
Mit szokott meg mondani a ferfi neked? Es te mit valaszolsz? Irj egy par dolgot. Regebben en is vendeglatos voltam,nekem is mondtak ilyen dolgokat,de a feleseget nem feltekenykedett ram.
2011. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
21%

Hú de sokan a szívükre vették.

Inkább nem tippelek miért.....

2011. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
30%

Amikor elolvastam a kerdest,akkor nekem is feltunt,hogy ilyen sokan tamadjak a kerdezot!De,ha a feleseg bement,gondolom,csak volt valami alapja. De varjuk meg amig leirja ,hogy ezenkivul meg milyeb beszelgetesek hangzottak el.

Vendeglatos voltam,tudom,hogy a frfiakat sem kell felteni,ha mar egy kicsit kedvesebb vagy egybol felreertik a helyzetet.Borravalo szamit!Ha kedves vagy,jol kiszolgalsz,akkor kapsz,ha nem kedveskedsz,nem kapsz.

2011. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
25%

kérdező velem nem akarsz jóban lenni?

Élveznénk 1más társaságát, szerintem :) 27 f

2011. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:

Még olyanokat szokott mondani ,hogy milyen szép nyakam van meg ,hogy csak miattam jár ide (ami nyilván nem igaz de jól esik ilyet hallani :D )



Én megszoktam dicsérni ,hogy milyen férfias álla , és orra van.

Néha megérintem a kézfejét.

2011. nov. 4. 17:51
 58/98 A kérdező kommentje:

"kérdező velem nem akarsz jóban lenni?

Élveznénk 1más társaságát, szerintem :) 27 f"


Hmmm, és mit jelentene nálad ez a jóban lenni? :D

2011. nov. 4. 17:52
 59/98 anonim ***** válasza:
88%

Inkább menjél hostesnak kérdező az való neked...:D

Hülye lotyó...:D

Vagy menjél el valami rúdtáncosnak ott kapnál bókokat..

2011. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%
A rúdtáncot én is ajánlom, ott dicsérnének elegen és jobban is keresnél, mint itt. Ott pedig a mérges feleségektől sem kell tartanod, nem az a hely, ahova házastárssal jár az ember.
2011. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!