Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség miért rám haragszik?...

A feleség miért rám haragszik? Miért nem a férjét állítja le?

Figyelt kérdés

Az étterembe ahol felszoláglóként dolgozom szokott jönni egy középkorú házaspár.


A férfi sokszor flörtöl velem, ilyeneket mond ,hogy "szia, szép kislány"

Én sokszor belemegyek ebbe a játékba.


Nemrég a feleség eljött egyedül, és mondta nekem ,hogy szálljak le a férjéről különben nagyon megfogom bánni.


2011. nov. 4. 14:54
 11/98 anonim ***** válasza:
4%

Azért nem hiszem, hogy olyan szinten kellene gondolkodnotok, hogy a f*szra ugrik.

Az pedig természetes, ha megköszön egy bókot, vagy viszonozza. Az én szótáramban ez nem flört.

A feleség viselkedéséből pedig tökéletesen érthető, miért másoknak bókol a férj.

2011. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
49%
Bunko vaagy Kerdezo, az is maradsz. rulj, hogy van meg munkad. Vagy netan fonokkel is jatszol?
2011. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 A kérdező kommentje:
Jóban vagyok a főnökkel.
2011. nov. 4. 15:13
 14/98 anonim ***** válasza:
93%
Mindketten hibásak vagytok. Ha látod, hogy zavarja a feleséget, minek mész bele a játékba? Ha meg bele mész és jogosan felháborodik a feleség, akkor maradj csöndben és ne oszd itt az észt.
2011. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:
Akkor csináljam azt ,hogy bókol nekem az úr én meg csak szótlanul vigyem a rendelést???
2011. nov. 4. 15:15
 16/98 anonim ***** válasza:
34%
Mennyire vagy jóban Vele?
2011. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
88%
Tanulj meg kommunikalni, mikor, kinek, mit mondunk. Akkor az emberek komolyan is fognak venni. Mit gondolsz, az az ur, Teged valamibe nezz. nem, semmibe, csak szorakozik.
2011. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 A kérdező kommentje:

Nagyon jóban vagyok vele.


szöszkének szokott becézni. :)

2011. nov. 4. 15:17
 19/98 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem meg a feleségét nem nézi semmibe,nem a kérdezőt :)


Tényleg szólj a főnöködnek, mert semmi joga téged fenyegetni senkinek.

2011. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
91%

ma 15:15


Igen vidd szótlanul a rendelést mert te nem ku.rválkodni és flörtölni vagy ott a munka helyeden,hanem elvileg a munkád miatt és azért hogy pénzt keressél.Talán tudni kellene magadat türtőztetni..ez a felszolgálás lényege hogy ne dőljél be minden vendégnek aki már kedvesen szól hozzád,ebben a szakmába ez a lényeg...


egy vendéglátós

2011. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!