Elmerjek szökni?

Figyelt kérdés
nagyon nem jó a kapcsolatom a szüleimmel és nem bírom már itt minden nap veszekedés annyira rossz... anyummal nagyon sokat nagyon sűrűn veszekszünk nagyon durván és rendszerint ő robban ki hülyeségeken.. apuval meg anyu veszekszik rengeteget ami miatt pocsék kedvem lesz és valahogy én meg párommal veszem össze aki már totál magába fordult miattam és ha nem vagyok itthon mert (kolis vagyok) és téll minden rendben suliban is akkor tök jól megvagyunk. elszökni meg nem merek félek mi lesz ha visszajövök, bár megmondták a szüleim 1x elmehetek vissza is jöhetek de csak 1x utánna ha elmegyek nincs vissza út. SEGITSÉG MIHEZ KEZDJEK ELMENJEK????
2011. nov. 4. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kis időre míg kihevered.... Ez roppantul rejtélyes. Nekem legalábbis az. A kis idő lehet pár nap, max 1-2 hónap. És azután??

A kérdésem még mindig áll...mert

Nem lenne egyszerűbb megbeszélni a szüleiddel, hogy mos egy kis időre szeretnél a barátodhoz menni? Mert ott pl. nyugodtabban tudsz tanulni? Ez nem minősül szökésnek, és bármikor hazamehetnél...

2011. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem engednek... 3 éve járunk ő jópárszor volt itt de én alig náluk csak 1-2 órára mehettem oda, mert szüleim sehova nem engednek huzamosabb időre és ez az egyik oka a vitáknak mert elkezdek könyörögni hogy had aludjak ott (persze suli szünetben) nem engedik és a könyörgés kikattanéshoz vezet anyám leordít hogy ne könyörögjek én meg visszamordulok: 17 éves vagyok 3 éves a kapcsolat mért ne mehetnék oda aludni?
2011. nov. 4. 16:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha 3 éve jártok, akkor a "tűzkeresztségen" régen túl vagytok már, ezzel gondolom édesanyád is tisztában van, vagyis ez nem lehet már akkora visszatartó szempont a szemében.

Őszintén sajnálom azokat a tiniket, akik ilyen és talán még náladnál rosszabb helyzetben vannak. Nem véletlen hoztak létre anyaotthonokat, úgy látszik megérett az idő egy tini változatra is.

A szökést nem támogatom, és még úgy sem, hogy akkor menj a barátodhoz, mert ott is csak ideiglenesen tudnál lenni, az pedig a te esetedben nem megoldás. A legjobb lenne, ha lenne rokonod, akihez mehetnél.

Csak azt tudom írni hogy ezentúl ne könyörögj anyukádnak, ne kérj olyat, amit tudod, hogy eleve halálra van ítélve. Végezd el a sulit, és utána menj olyan egyetemre ami távol van tőletek és bentlakásos lehetsz. Nemsokára érettségizel, most tanulj, ez legyen fontos. Beszéld meg a fiúddal is, hogy most nehéz idők jönnek, de ha tényleg szeret meg fogja érteni. Ha nem fogadja el, akkor az nem érdemel meg téged.

Én sajnos, csak ezt tudom írni neked.

2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm azért
2011. nov. 4. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!