Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előző házasságomból születe...

Az előző házasságomból született Fiamat a Párom a nevére veheti ha nem vagyunk házasok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 10:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

30F !


Az Apa nem a gyerektartásnak is csak a felét adja , a gyerek nem szeret elmenni hozzá :-( Engem rendszeresen vert, előfordult, hogy a gyerek előtt ököllel vert :-(


a Páromnak is szülnék gyereket, de sajnos volt egy elhalt terhességem 12 hetesen és egy spontán vetélésem :-(


az, hogy a nevére vegye az nem az én ötletem volt , hanem a Páromé , én sokáig elleneztem !


De a Párom sokkal többet tett a gyerekért, mint a volt férjem !!!


Az Apa semmit nem versz a Fiamnak , egy 500ft-os kisautót kért a gyerek és sírva mesélte, hogy azt sem vette meg az apja4 Azt kérdezgeti tőlem, miért van hogy apának a barátnőjére mindeg van pénze, rám meg nincs?

TE mit mondanál ilyenkor egy 7 éves gyereknek????



Aztán ezek ismeretében is nyugodtan görényezz le!!!!!

2009. máj. 7. 16:51
 12/13 A kérdező kommentje:
és a bebiztosításról annyit, hogy most rosszabb anyagi körülmények között lakunk, mint a férjemmel , de BOLDOGAN és NYUGALOMBAN
2009. máj. 7. 16:53
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, és bocsánatot kérek!


Elvált vagyok, és nagyon szarul esett, hogy az asszony próbálta elcsaklizni a gyerekeket előlem, tőlem. Pedig soha nem vertem, és imádom a gyerekeimet. Ezért felmegy a pumpa bennem, ha hasonlónak még csak a szagát is érzem.


Vannak esetek, mint pl. a tiéd, amikor érthető a te szándékod is, ezt írtam is, és ez esetben ne vedd magadra a dolgot.


Jól tetted, hogy békés otthont teremtettél a kisfiadnak és magadnak is. De ennyi, nem tudsz többet tenni és nem is kell. A "vér szava" nagyon erős. Már egy hétéves kisfiú is tudja, hogy ki az apukája és szüksége is van rá, legyen az bármilyen rossz ember.


Csak arrafelé érdemes a megoldást keresni, hogy előbb-utóbb el kell felejteni az egykori sérelmeket, bár akkor adott esetben megvolt rá a lehetőséged, hogy akár rendőrséghez, bírósághoz fordulj a történtekért.

A gyerek érdekében inkább minél békésebb viszonyt kell kialakítani az apjával, hogy egymás iránti dühötök tényleg ne rajta csattanjon és azt érezze, hogy itt is ott is szeretik. Könnyen magára veszi, hogy az ő szülei miatta nem boldogok, hisz állandóan miatta veszekednek, szidják egymást a gyerek ürügyén!


De nem lehet meg nem történtté tenni, hogy egykor ő volt a férjed, akivel gyereket vállaltál és szültél.

Egy házassági papírt szét lehet tépni, de a családi szálakat már óvatosabban kell kibogozni és rendbe tenni.


Bocs a korábbi hangvételért! (akinek nem inge ne vegye!)

30f

2009. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!