Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem miatt buknék kb...

A testvérem miatt buknék kb 50-100 ezer Ft-ot. Leállítsam a dolgot?

Figyelt kérdés
Van néhány eladó antik bútorunk. 2 éve hirdetjük, azóta 3 alkalommal érdeklődtek utána és ennyi. Mondtam a tesómnak, hogy változtassa meg a hirdetést, hátha jobban érdekelne valakit. (Amúgy elvileg több százezret ér, de én nem szeretem, régimódi stb szóval én ingyen is odaadnám valakinek...) Szóval ő a hirdetést jóval áron alul feladta hogy jelentkezzen érte végre valaki, és jelentkeztek is. Most meg jön azzal a család, hogy ennyiért kár odaadni, meg h*lyék vagyunk, és ennyiért ne adjuk oda. Máskor meg azzal jöttek hogy milyen ronda/régi ez tüzifának való... Mit csináljunk?
2011. nov. 5. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor jönnek megnézni,akkor megmondod,hogy van még más érdeklődő is a bútorok iránt,akik lehet hogy több pénzt fizetnek,ezért lehet nem tudjátok eladni.Ennyit mondjatok meg.
2011. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Na az utolsó hozzászólása híven tükrözi a magyar mentalitást.

Tök korrekt dolog valóban. Arra nem gondolsz, hogy az ország másik feléből jönnek esetleg és tisztességtelen dolog utaztatni őket több száz km-en át, amikor ők eljönnek azzal a tudattal, hogy ezt ők most ennyiért meg tudják venni, ha kell nekik?

2011. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ki van nyomtatva a hirdetésük árral együtt és nincs beleírva, hogy árváltozás joga fenntartva, akkor még bajotok is lehet belőle, ha nagyon utánamegy a dolgoknak a vevő.
2011. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!