Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a családomtól...

Mit csináljak a családomtól kapott "ajándékokkal"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy csomó ékszerem amit ballagásra meg nem tudom mire kaptam.szülinap. Igazából tudják, hogy írtózom ezektől, és olyan szinten nem érdekli őket, hogy én mit szeretek, hogy áhh. Szóval tegyem be zaciba, vagy mi legyen? Jártatni már nem akarom a szám emiatt, belefáradtam. Meg akarok szabadulni tőlük, mert arra emlékeztetnek, hogy mennyire érdekli őket a személyem. (IGAZÁBÓL MÁS téren is problémák vannak, de ezek azok a kézzelfogható emlékek, amiktől meg tudok szabadulni)
2011. nov. 6. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tedd el őket,hátha még jó lesz,én is hasonló cipőben járok,tudják,hogy nem hordok ékszert,de mindig ilyesmit kapok,pedig jobban örülnék egy színházjegynek
2011. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Rakd el őket. Később a gyermekednek még jól jöhet.

Amúgy miért zavarnak téged az emlékek?

2011. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy dobozban hevernek már régóta, nem tudom mire lenne jó, azonkívül, hogy ütni tudnék, ha takarítok és megtalálom őket. Annyira rossz... mármint, hogy megerősíti azt, hogy le akarnak tudni ilyenekkel. Az a baj, hogy annyira nem érdekli őket, hogy a méret is hibás, kicsi a kezem és ha nincs rám igazítva hordani sem tudom... Na ez még inkább bosszant. És ezt kb minden évben elmondom, hogy fizikai lehetetlenség, hogy azok rajtam maradjanak...
2011. nov. 6. 10:51
 4/14 A kérdező kommentje:
azért zavarnak az emlékek, mert amúgy sem vagyok jóban velük
2011. nov. 6. 10:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Add el őket, vagy ajándékozd el. :)
2011. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Úgy érzed, hogy akiktől ezeket kapod,azok ezekkel az ajándékokkal szeretnének úgymond lekenyerezni téged?

Elárulod a korodat?

2011. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom: add el vagy ajándékozd el.


Jobb volna azután, miután felkerestél egy pszichológust. Azzal ugyanis, hogy kidobsz vagy eladsz egy gyűlöltté tett tárgyat, ami valami nagyon negatív élményt hordoz, sajnos, még nem szabadultál meg a negatív élmények gyökerétől: attól, hogy mennyire fáj neked, hogy a szüleid, rokonaid "csak letudnak" valami (drága) kacattal, de nem sokat sem jelentesz nekik.


Nagyon sajnálom, hogy bunkó, önző emberek fájdalmat okoznak neked.

2011. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem úgy érzem, hogy így akarnak lekenyerezni. Tény és való, hogy így pipálják ki azokat a napokat a naptárban, amik hozzám kötődnek. Ennyi. Ezt nem keserűen mondom, csak így van és kész.
2011. nov. 6. 12:07
 9/14 A kérdező kommentje:

közel vagyok a 20-hoz. Igazából nem akartam kitérni erre, csak megerősítésre vágytam Tőletek, hogy jól teszem, ha megszabadulok tőlük, mert ezek rossz emlékeket juttatnak az eszembe, amiket Ők okoztak, abban az időszakban amikor ezeket kaptam, Tőlük. Hú remélem érthető voltam.

De akkor okés, amit csinálok szerintetek is :)

2011. nov. 6. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Kiktől kaptad, melyiket mikor, milyen alkalomra? Miért ébresztenek rossz emléket?
2011. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!