Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a családomtól...

Mit csináljak a családomtól kapott "ajándékokkal"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy csomó ékszerem amit ballagásra meg nem tudom mire kaptam.szülinap. Igazából tudják, hogy írtózom ezektől, és olyan szinten nem érdekli őket, hogy én mit szeretek, hogy áhh. Szóval tegyem be zaciba, vagy mi legyen? Jártatni már nem akarom a szám emiatt, belefáradtam. Meg akarok szabadulni tőlük, mert arra emlékeztetnek, hogy mennyire érdekli őket a személyem. (IGAZÁBÓL MÁS téren is problémák vannak, de ezek azok a kézzelfogható emlékek, amiktől meg tudok szabadulni)
2011. nov. 6. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg.Az arany értéke mindig csak nő,lehet,hogy egyszer majd megszorulsz,és lesz mihez nyúlnod!Egy ismerősöm is mindig azt vett a feleségének minden alkalomra,és ő mondta,hogy egyszer majd még jól jöhet az ára.Sajnos igaza lett,elváltak,a feleségnek nem ment túl jól,de volt "aranytartaléka"
2011. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél, hogy ilyeneket kapsz. Sokakat le sem sz....nak. Ha valami mást szeretnél, akkor nyisd ki a szád, és mondd meg nekik. Az ékszerek meg tipikus ballagós, szülinapos, karácsonyos ajándékok, de ha te mást szeretnél, akkor szólj.
2011. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd meg.Az arany értéke mindig csak nő,lehet,hogy egyszer majd megszorulsz,és lesz mihez nyúlnod!Egy ismerősöm is mindig azt vett a feleségének minden alkalomra,és ő mondta,hogy egyszer majd még jól jöhet az ára.Sajnos igaza lett,elváltak,a feleségnek nem ment túl jól,de volt "aranytartaléka"



# 11/12 tegnap 12:25



Pont ezt akartam en is mondani. ha most eladod az aranyat, akkor majd elkoltod valami hulyesegre a penzt. igy viszont van mihez nyulni ha szukseg van ra

2011. nov. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
# 12/13 - Nem, nem örülök felszínes dolgoknak, de fentebb már kifejtettem szerintem mindent ezzel kapcsolatban. Többieknek köszönöm, hogy nem ítélnek el, de lehet, hogy nem várok és minél hamarabb megszabadulok tőlük !
2011. nov. 7. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!