Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot javasoltok 34éves kolleganőmnek?

Figyelt kérdés

1000ft értékhatárig!


24 éves lány


2009. dec. 8. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy doboz raffaello, dísz gyertya, akár illatosított is lehet.Vagy valami apróság.Mindig úgy válassz ajándékot, aminek te is örülnél.
2009. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illatos szappan , olyan pálmaolajos:)
2009. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó választás lenne egy szép, illatos díszgyertya!

(Én is egy 34 éves nő vagyok)

2009. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudd meg, hogy minek örülne,mert én pl katica fan vagyok és biztos örülnék ha olyannal meglepnének(teljesen midegy, hogy milyen fajta tárgy,csak legyen rajta katica):-)

Szóval ha tudsz valamit róla, hogy miket szeret,akkor olyat vegyél.

2009. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdősó szép díszüvegben,egy kis édesség hozzá,ilyesmik.
2009. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossmanban kapni olcsón kis fakosárkában pl. tusfürdőt-testápolót-szappant-kis törölközőt, vagy fém tartóban folyékony szappant-kézkrémet, vagy kis műanyag üvegekben fürdősó-tusfürdő-testápoló-habfürdő. Nagyon jó kis készletek vannak, és biztos vagyok benne, hogy találsz olyat ami kijön 1000 Ft-ből. (Van ami 999,-)
2009. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a javaslatokkal csak az a baj, hogy nem lehet tudni, hogy tetszene-e egyáltalán a kolleganönek.

Pl. fürdösó: nekem nagyon nem lenne jó ajándék, mert nem szoktam fürödni,csak zuhanyozni. Az kozmetikai/fürdös csomagok meg megint csak ritkán jönnek, be, mert nem birok semmi illatositott dolgot használni, kiütést kapok töle.

2009. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!