Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségcsere, te benne lennél?

Feleségcsere, te benne lennél?

Figyelt kérdés

Nem a szexről van szó mielőtt még arra gondolnátok,hanem a tévében leadott sorozatról aminek a címe"feleségcsere"..

Néha amikor nézem elgondolkodom azon,hogy én benne lennék-e egy feleségcserében..Néha igen.Nem tudom hányan láttátok már de röviden arról van szó,hogy van két család.Anyuka+apuka+ 1 vagy 2 gyerek.A 2 család nem ismeri egymást,és csak az utazás napján tudják meg hogy hova is mennek.Mindkét családnál én úgy vettem észre,hogy a határnál vannak a rossz életszínvonalnál.

PL: Az egyik családban az apa csinál mindent,(házi munkát,főzést,gyerekek intézése,és dolgozik mellette) Az anyuka meg délig alszik,majd szoliba és vásárolni megy.Később tévézik.A gyerekek el vannak kényeztetve,hajnalig fent vannak stb..Míg a másik családnál pont az ellenkezője van.A másik családnál másképp lőnek túl a célon..Tegnapi esetnél a másik család rodeós család volt ahol az anya is már hajnali 5-kor a farmon dolgozik a gyerekekkel együtt.A gyerekeknek sírni nem szabad,mert ők a kis kemény rodeósok. Nincs játék mert etetni kell az állatokat,és tanulni,majd este 8-kor aludni kell.Az apa nem is feleségként hanem alkalmazottként kezelni az asszonyát..Nos a két nő 2 hétre cseré családot.Az első nap úgy "élnek" ahogy az ottani anyuka..Majd az "új "anyuka szabja meg a szabályokat amiket a férjnek és a gyerekeknek be kell tartani.Itt általában az jön elő ahogy ők élnek..Ha mondjuk az egyik anyuka egész nap lustálkodik,és az apának kell kiszolgálnia,akkor az "új" apuka dolga is ez lesz...2 hétig úgy élnek ahogy az új anyuka mondja..Persze a kérdés,hogy ki képes változtatni az életstílusán..

A végét sajnos nem tudom mert arról mindig lemaradok..

Szóval ti benne lennétek egy feleségcserébe??2 hétre??


2011. nov. 8. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
En nem, mert oke, hogy 2hetre cserelnek utna minden folytatodik a megszokott kerekvagasba es ez akar a ferfiaknak lenduletet is adhat a feleseg levaltasahoz, mert raebrednek arra, hogy lehetne mashogy is elni. Tehat ezzel az ellenkezojet iš elerhetik es akar a csalad szet iš szakadhat.
2011. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk,van két házaspár,akik kb 30 éves korukban,megbeszélték,hogy egymás közt elcserélik a párjukat. Ennek már kb 10 éve,és a mai napig is jó döntésnek tartják a dolgot,nem bánták meg .
2011. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szerintem aki magától nem képes normális életrendet kialakítani magának felnőttkorára, annak ez úgyse használ.
2011. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Én nem lennék benne, bár én tölteném be a feleség szerepét.

Én egyszer láttam a műsort.

Annak a végére pozitívan változtak a dolgok mind két családnál.

2011. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes :) Férjcsere nincs?

Amúgy nem hiszem, hogy jól érezném magam egy idegen családban. A férjem meg rájönne 2hét után, (ha nem lennék, vagy nem én lennék) hogy nélkülözhetetlen vagyok :-D

2011. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolso kommentelo valami zsenialis! :D
2011. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez gondolom egy valóságshow szerű műsor, amiben bármi lehetséges a show kedvéért, de a gyakorlatban kivitelezhetetlen. Nem változna meg egyik fél sem, más körülmények között a feleség nem ugyanazt csinálná amit az otthonában. Hülyeség ilyennel játszadozni.
2011. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majdnem hasonló ötlet pattant ki már elég régóta a fejemből. Én konkrétan gyerekcserére gondoltam. Az elkényeztetett gyerekeket, elküldeni szegényebb családokhoz és természetesen a szegény család gyermekét, a gazdagabbhoz. És egymás életét kellene élniük.
2011. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy barát házaspár akikkel így 4-en összejárunk néha. Beszéltünk már róla hogy milyen lenne ha cserélnénk, merthogy nagyon hasonlítunk, azzal a kivétellel hogy fordítva vannak a dolgok.

Pl. ott a feleség hordja a nadrágot, vagy olyan apróság hogy nálunk én (feleség) vagyok a fázós, ott a férj, és vagy mi fázósak szenvedünk, vagy pedig a párjaink a túlfűtött lakás miatt, így szoktunk azzal viccelődni, hogy télire cserélünk :D

Komolyan soha nem mennék bele ilyenbe!

Viszont olyat már hallottam hogy a feleség kórházba került, és egy barát felesége segített a férjnek, meg ellátta a családot, és mire felépült rendre lett nevelve a férj meg a rossz gyerekek. :) A besegítő feleség sokkal határozottabb volt, nem tűrt el úgy dolgokat mint a másik.

2011. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En ismerem ezt a mûsort. En elmennék, hogy a férjem làssa nem minden nõ birnà ki ezt,amit én végigcsinàlok mellette.

Vannak csalàdok,akik ebben a mûsorban ràjönnek, hogy valóban vannak dolgok,amelyeken vàltoztatni kell, és vàltoztatnak is.

2011. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!