Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szokott rátok törni ilyen?

Nem szokott rátok törni ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem pár havonta jön egy ilyen dilim, és hirtelen elbizonytalanodok mindenbe, magamba, páromba. Főleg benne. Hirtelen elkezd kattogni az agyam, h kit hívhat, kivel találkozhat, átver-e stb.
2011. nov. 8. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?

Mert ha nő akkor ez lehet a havi hormonváltozástól.

2011. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nő. Igen erre már én is gondoltam.

Csak olyan nehéz, mert nem akarom h feleslegesen legyen feszültség. Napokig őről a gondolat, mondani meg nem akarom már, mert rengeteg ilyen veszekedésen vagyunk túl.

2011. nov. 8. 11:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyanúsítgatni nem szeretném, most amúgy is tök jó a kapcsolatunk. De ilyenkor meg azt veszem a fejembe azért ilyen mert "valamit rendbe akar hozni" Nagyon fárasztóak a saját képzeteim :(
2011. nov. 8. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem egyfolytában voltak ilyen gondolataim, most is vannak, de már le se sz@rom... egyszerűen nem foglalkozok vele és teljesen jó.
2011. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És magadba tartottad? Egyáltalán képes voltál (lettél volna) magadba tartani? Vagy mondtad?
2011. nov. 8. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen dilijeim..Lassan 10 éve élünk együtt,és bízom benne.Tartom annyira intelligensnek hogy ha félre akarna lépni,inkább elmondaná még akkor is ha szakítás lenne a vége,minthogy az orromnál fogva vezessen.Fordított helyzetben én is az őszinteség pártján állnék..
2011. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem se volt soha semmi ilyen dilim.Egyszerűen szerintem ez típusfüggő.Más pároddal is voltak hasonló gondolataid?Mert akkor te biztos ilyen típus vagy.

Én sajnos túl lazán veszek mindent,az élet más területein is.Talán ezért van az,hogy a nagy bizalmammal már volt olyan három párom,aki megcsalt,vagy csak elhagyott minden előjel nélkül :D

Bár ez annak köszönhető,hogy én az első(életem nagy szerelmét)párommal való kapcsolatot 4,5 év után tudtam teljesen feldolgozni.Azóta talán úgy vagyok,hogy akkora csapás már úgysem érhet engem...

2011. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, rám is szokott. Amikor nem annyira harmonikus a kapcsolatunk.. Akkor félek, hogy talál nálam jobbat. Na nem mintha olyan típus lenne. Semmi jel nincsen, vagy lenne.... Megmondta, hogy ha nem szeretne se csalna meg, ha nem akkor már elküldött volna. (ezt vita hevében mondta) Tényleg megbízható, lassan két éve vagyunk együtt, jóban-rosszban mellettem van (én is igyekszem). Nem tudom miért vannak ezek a képzetek... Semmi alapja nincsen, csak az önbizalmam hiánya produkálja szerintem.
2011. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És pl. szedsz fogamzásgátlót? Mert amióta szedek, én is tiszta dilis vagyok, ezt úgy értem hogy az útolsó napon amikor beszeden és az első kettőn amikor nem kell beszedni, annyira érzékeny leszek. Ha csak beszélget egy lánnyal már az is nagyon zavar.

És ezt énsem tudom visszatartani mindig látja is rajtam, Aztán megkérdezi mi a baj édes. Én meg durcizok egy kicsit aztán valahogy viccesen mindig megoldjuk a gondot. Szerencsére.


Azt hiszem a humor az egyetlen megoldás, amivel ezt kezelni lehet.

2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul ilyen. Elég sűrűn. Kombinálok jobbra-balra. Szerintem ez tipikus női dili.
2011. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!