Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátok szokott törni az ''őszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok szokott törni az ''őszi magány'' érzése?

Figyelt kérdés
Amikor úgy vagy hogy szeretnél odabújni valakihez, de közben ahhoz sincs kedved hogy felkelj-
2009. okt. 13. 16:18
 1/10 A kérdező kommentje:

És mit tesztek ilyenkor? Elmentek otthomeról vagy kivárjátok amíg elmúlik, esetleg a munkába temetkeztek vagy ilyesmi?


18/F

2009. okt. 13. 16:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ójaaaj... rám ez télen jellemző. Tudni kell, hogy eddig egyik kapcsolatom sem bírta ki a telet, így aztán reménykedem, hogy a mostanival minden más lesz. Ilyenkor mindig magam alatt vagyok, és hiányzik hogy valaki úgy igazán szeressen. Takaró alól nézem a romantikus filmeket, közben csokit eszek, forró teát iszogatok, és azon kattog az agyam, milyen jó lenne ha ezt valakivel megoszthatnám és miért vagyok olyan szerencsétlen, hogy csak én nem tudok összeszedni egy értelmes fickót. Elmenni itthonról nem sok kedvem van, utálom a hideget, nem szeretek fázni. Próbálok sokat találkozok és nevetni a barátaimmal, avagy olyan elfoglaltságot találni, ami közben nem kattog az agyam... 19/L
2009. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most mondjam azt hogy sors társ vagy? ..:S:(
2009. okt. 13. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mond :) Azért közben feltűnt, hogy az utolsó mondatom igencsak szép magyarosra sikeredett, no nem baj, azért remélem érthető volt! :) Néha már paranoiás vagyok, hogy miért pont télre lesz vége az össze kapcsolatomnak? Érdekes dolgok ezek... Igyál sok teát, szórakozz, beszélgess, aztán hamarosan tavasz lesz :)
2009. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben az, hogy én alapvetően ennek teljesen az ellenkezője vagyok! Egy szabad percem sincs mert folyton pörgök meló suli, haverok buli, sport sport meló meló meg buli:)Hosszú távú kapcsolatom még sohasem volt, nyáron nagyából olyan 20 csajt kergettem fel az emeletre a szobámig, de ilyenkor valahogy átveszi az irányítást a lelkem és teljesen meghülyülök amit meg baromira szégyenlek bevallani még magamnak is...:(
2009. okt. 13. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a normális lányok szeretik ám, ha időnként "meghülyülnek" a pasik :) Jó tudni, hogy annak is van oka kedvtelennek lenni, akinek látszólag mindene megvan. Tudom, kivagyok én hogy megmondjam neked mit csinálj? De ha elfogadsz egy tanácsot, nem csak egy éjszakára viszed haza a lányokat, és akkor előbb utóbb leragad melletted valaki :)

Én egyfolytában sóvárgok... hogy lehet hogy xy már három éve komoly kapcsolatban él, én meg itt szerencsétlenkedek. Nem vagyok egy plázacica stílus ez igaz, nem járok különösebben bulizni sem, de nem tartom magam rondának, és egy hisztérikának sem. Megkockáztatom kimondani, hogy talán még parányi ész is szorult belém... Még is valami baj lehet velem :D Szőke agyatlan tyúk barátnőm (egyébként nagyon szeretem) már évek óta együtt van a szintén szőke eszement barátjával, és minden oké köztük... engem meg nem bírnak félévnél tovább elviselni (oké bevallom egyszer átléptük). Hát ez van. Egyszer majdcsak eljön a mi időnk is. :D

No de no... Ha nyáron neked csak az kell, ősszel meg csak ez, akkor most miért nem keresel olyan lányt, akit többször is "felkergethetsz" az emeletre, de mondjuk esetleg ezúttal nem CSAK hátsó szándékkal :) Ha nyáron így megy, ilyenkor sem lehet olyan nehéz összeszedni valakit :)

Elég jól kioffoltam a kérdésed, ne haragudj! :S

2009. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert ilyenkor rám jön valami amit nem nagyon tudok hova tenni, és hát ezzel megszűnik az eddigi ''életvidám csomag'' bennem amivel éltem a mindennapjaim, és akaratomon kívül átváltok erre a keserű üzemmódra, ami nagyon megkavar mindent. És akár mit csinálok, akárhogyan is próbálom magam lelkileg rágyúrni erre, nem tudom kontrollálni, pedig ha valamikor akkor most szükségem van 'önmagamra-. meg hát még számos más dolog is közbe játszik ennek, de hagy ne sírjon annyit a szám:)
2009. okt. 13. 17:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy abszolút nem húztad alá ne aggódj, örülök ha mindenki őszintén válaszol:)
2009. okt. 13. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:

A csajoknak nem feltétlenül mindig a vidám, mosolygós pasik kellenek. Én pl kifejezetten szeretek beszélgetni, eddig kb minden exemet így ismertem meg... Duma duma duma, aztán már nem csak duma. Ha mindig mosolygásról szólna az élet egy idő után uncsi is lenne.

No de mostmár hagyom hogy más is beleszóljon. Első voltam, meg második, meg harmadik, meg nem tom hány volt még.

2009. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rám is rám tör néha :S Viszont ha rámtör kb az életkedvem megy el:S Ilyenkor mindig csinálok valamit berakok valami jó kis zúzós rock zenét, ami eltereli a gondolataimat, véletlenül se valami "nyálas" zenét rakok, mert attól csak rosszabb lesz(értsd én minden féle zenét meghallgatok)Rám nem csak időszakonként tör rám, hanem amikor már nagyon kivagyok, nekem még nem volt barátnőm, aztán isten tudja mikor lesz, aztán ez eléggé le tud engem törni . :(
2009. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!