Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíltan Kikezdett velem a...

Nyíltan Kikezdett velem a férjem "barátja", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk, nagy szeretetben, szerelemben. Új "barátja", üzlettársa külföldről hazalátogatva nálunk töltött egy hetet. Nem titkolta Férjem előtt sem, hogy gyönyörűnek talál. Ez senkit nem is zavart, viccnek-bóknak vettük. De egyik este beültünk egy bárba, és míg férjem kiment a mosdóba, közölte, hogy kíván és találkozzunk mert szeretne szexelni velem. nagyon kínosan éreztem magam, mondtam, hagyja ezt abba, ezután minden alkalmat kihasznált, míg párom nem figyelt és ÚGY nézett..csókokat küldött stb ... Nem akartam elmondani páromnak, mert valamennyire köti őket még a munka is, de nagyon csalódtam. Viszont most úgy érzem, becsapom a férjem.Persze, elutasítottam, és kértem hagyja abba, na és kerültem a helyzeteket , nehogy kettesben maradjunk,,és ez rossz érzés. Főleg , hogy tudom 2 hét múlva is hazalátogat, és biztosan szeretne megint pár napot nálunk tölteni.Ja és ráadásul ő papol a barátságról, és hogy ő nem kezdene ki olyannal aki foglalt. S.O.S mit tegyek???
2011. nov. 8. 11:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

12:28:

Igen jelenleg inkább férjem van "rászorulva" bár nem sokáig, és be is fejezi vele ezt a munkát, bár a srác erről még nem tud. Nagyobb összeget várunk még kifizetésre tőle..és be szeretné fejezni..

Nagyon undorító dolog mindent összevetve

2011. nov. 8. 12:30
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt tudnàm mondani, hogy amig a férjed be nem fejezi vele a munkàt, addig tegyen ùgy a férjed elõtte, mintha nem tudna semmirõl, ha màr ennyire fontos ez a munka befejezése szàmàra.Aztàn ki tudja, lehet a férjed, rögtön megszakitja vele a kapcsolatot.

De mindenképpen mondd el a férjednek, és te soha ne maradj 2-ben egy ilyen balf@sszal.


Egyébként mennyi ideje történt ez az eset?A férjed felteheti azt a kérdést neked, hogy miért csak most mondod el?

2011. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

2-3 napja...

igen, megpróbálom erre kérni, hogy addig ne szóljon neki erről, és találjunk ki arra is valamit hogy ne nálunk legyen elszállásolva. köszi

2011. nov. 8. 12:40
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Valami rokont próbàlj meghivni magadhoz, és akkor menjen szàllodàba.
2011. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is szólhatnál a férjednek.
2011. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, beszélj a férjeddel. A helyzet sokkal súlyosabb, mint amilyennek látszik. Az az ember, aki barátja/üzlettársa háta mögött orvul a házastársára "veti magát", gátlástalan, jellemtelen bitang. Az üzleti életben első adandó alkalommal hátba szúrja a férjedet. Nagy felelősség hárul rád: az, hogy megóvd ettől. Járj sikerrel!
2011. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen, ma este elmondom neki, majd röviden megosztom mi lett a vége...
2011. nov. 8. 14:04
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian szurkolunk Neked. Inkább lásson tisztán, addig, amíg lehet..amíg a tisztelt "jóbarátnak" nem volt ideje aljasságot tenni.
2011. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Na elmondtad neki?

Hogy sült el a egész?

2011. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Elmondtam tegnap este...nagggyon izgultam :)

De jelentem: Minden a legjobban sikerült.

Elmeséltem részletesen mindent, szóról szóra...

Egész higgadtan fogadta, azt mondta képzeljétek, hogy ő ezt meg is érezte, mikor ment ki a mosdóba, hogy naa, majd most fog rám nyomulni, de el is hessegette a gondolatot, stb..Sértve érzi magát nagyon ... de abban egyeztünk meg, hogy nem hozza ezt fel neki, meg van a "terve" hogy tudunk ebből a legjobban kijönni, és a leghalkabban elválni egymástól. Ezen kívül pedig, megoldja, hogy ne jöjjön hozzánk és ne találkozzak vele, ha nem muszáj...És sérelmezte, hogy milyen ideges,és nem tudja kitombolni magát :)

Megköszönte, és becsülte, hogy elmondtam neki, a "barátját" undorítónak nevezte jogosan!

Nagyjából ennyi...Én megnyugodtam, és gondolom neki is jól esett az őszinteség.

Köszi Nektek is mégegyszer

2011. nov. 9. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!