Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem legjobb barátja...

A férjem legjobb barátja kikezdett velem részegen, és ezért a barátnője szóba sem akar velem állni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pénteken eljöttek hozzánk a barátaink, iszogattunk, grilleztünk a kertben, beszélgettünk, semmi gond nem volt. A férjem legjobb barátja sokat ivott, már én mondtam neki, hogy kicsit sok lesz, inkább igyon üdítőt, de akkor is csak ivott és a kezéből nem lehetett kivenni a poharat. Ültünk a kerti tó körül, és elkezdte a hajamat birizgálni, meg az arcomat, már nekem volt kínos, és mondtam, hogy inkább a barátnőjével csinálja ezt. Elkezdte mondogatni, hogy "te gyönyörű nő vagy, a leggyönyörűbb, miért nem hozzám jöttél", ezeket persze mind erősen illuminált állapotban, összevissza zagyválva. A férjem csak nézett, én meg mondtam neki, hogy most már ne igyon többet, bementem, hoztam neki ásványvizet, hogy nehogy hányjon. Ráhajtotta a fejét a vállamra és akkor már tényleg nagyon elegem lett, mondtam a férjemnek, hogy üljön oda mellé, beszélgessen vele, mert nekem ehhez nincs kedvem. A barátnője egyszer csak felállt és mondta, hogy neki ebből elege lett, most azonnal menni akar. A férjem barátja közben ott kért bocsánatot, hogy ne haragudjak, nem tudja mi volt vele. Hazamentek, én utána úgy égtem, hogy legszívesebben elsüllyedtem volna a többiek előtt. A férjem is meglepődött,de nem akadt ki, mert tudta, hogy a barátja csak részeg és hogy én nem csináltam semmit.

Másnap írtam egy sms-t a srác barátnőjének, hogy remélem, jobban van, épségben hazaértek, meg hogy itt hagyta az utalványt, amit adtam. Erre visszaírta, hogy nincs kedve erről beszélni, törődjek a saját dolgommal és mélyen csalódott bennem. Ezután remegő gyomorral felhívtam, hogy tisztázzam vele ezt, mert nem gondoltam, hogy rám lesz mérges, de nem vette fel. Engem nagyon rosszul érint a dolog, mert semmit nem csináltam tulajdonképpen, és engem hoztak ezzel kínos helyzetbe. Tegnap egész nap azon őrlődtem, hogy mégis mit tegyek, hogy tisztázódjon ez, vagy ne érezzem magam ennyire kellemetlenül, mert komolyan nagyon rosszul érint a dolog. A férjem barátját már fel sem merem hívni, nehogy a végén az legyen, hogy kikezdtem vele vagy hívogatom. Szerintetek mit tegyek, hogy ez tisztázódjon? Én úgy érzem, hogy nem csináltam semmi olyat, amitől ilyen helyzetbe kellett volna hozni.

26/N


2011. ápr. 25. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, majd a barátnőd is lenyugszik, meg elbeszélget a pasijával. Az egy dolog, hogy te kellemetlenül érezted magad, de képzeld csak el, Ő mennyire kínos helyzetben volt. Hisz a pasija mindenki előtt "udvarol" (még ha csak részegen is, annál rosszabb..) egy másik nőnek, olyanokat mond neki, hogy ő a leggyönyörűbb? Mindezt a barátnője és mindenki más füle hallatára..nagyon megalázó.


Adj időt neki, hogy ezt feldolgozza. Hisz valahol tudja ő, hogy nem vagy hibás, de érthető, hogy rosszul esett neki és még nem tud mit kezdeni a helyzettel.


Türelem.

2011. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy dolgot tehetsz: sz.arsz rá magasról. Semmit nem csináltál, nincs miért kínosan érezned magad. A lány majd megnyugszik, ha pedig nem, az csakis neki kínos, neked nem.
2011. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit hagyd "ülni" a dolgot. Te nem csináltál semmit, tiszta lehet a lelkiismereted. A barátnő bizonyára odáig van a férjed barátjáért, és könnyebb rád haragudnia, mint a férfira, akire kellene. Egyelőre szerintem hagyd a dolgot, biztos nagyon rosszul esett ez a nőnek, és nehéz feldolgoznia, aztán majd kicsit később meglátod, hogy tehetsz-e valamit.
2011. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne is törődj semmivel. Más baráti körben jót nevetnek az ilyenen.te nem csináltál semmit,miért éreznéd magad kellemetlenül? ésmit kéne tisztázni? Szerintem itt teljesen tiszta minden.

Ha a barátnőnek valami problémája van,majd tisztázza a barátjával. Az ő dolguk.

Szóval necsinálj semmit, az SMS-t telefont ilyenkor senki nem veszi szívesen. Majd az idő megoldja

2011. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
A részegek nem mindig igazat mondanak? Csak mert ha ez igaz, akkor az illető pasasra nem haragudhat a barátnője azért, mert más tetszik neki... Elég gáz, de hát ez van...
2011. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 jas0nx válasza:
100%

Szia! Nincs nekem még ebben nagy tapasztalatom, de szerintem ezt a férjednek kéne elintézni, mivel az ő barátja, sőt már akkor is neki kellett volna oda mennie mikor ez az egész elkezdődött. Kissé furálom is, hogy nem állított a barátján, hogy szálljon le a feleségéről, hiába volt részeg... Nem tudom mennyire vagytok jó barátnők ezzel a lánnyal, de ha ilyen miatt most rád haragszik akkor sosem volt a barátod. Ebből most okulva legközelebb ne hagyd, hogy eddig fajuljanak a dolgok, ha iszik és ki kezd veled akkor rögtön hagyd ott!

21F

2011. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a barátnő helyében őrjöngenék a dühtől és megalázottságtól. Te nem tehetsz semmiről, de érthető módon "utál" téged most a csaj, hiszen a férfi, akit szeret, nyíltan körülrajongott téged, és mindenki számára azt az üzenetet közvetítette, hogy te ezerszer jobb vagy nála, és ő csak pótléknak van mellette.

Nem tudom, hogy fel tudja-e dolgozni ezt valaha. Bár próbál rád haragudni, ő is tudja, hogy nem te vagy a bűnös. Nem szándékosan akarod elvenni a párját.. és ez talán a legrosszabb benne. Meg sem kell mozdulnod érte, máris legyőzted őt.

Már sohasem fog úgy nézni rád, mint előtte. Akkor sem, ha esetleg kibékül a párjával.. Rólad már csak annyi fog eszébe jutni, hogy a nő, akiért simán dobnák bármikor:S Neked kínos lehetett a helyzet, de korántsem annyira, mint neki. Mit éreznél fordított helyzetben?

Szerintem hagyd őket, próbálják megoldani maguk az ügyet, de persze lehet, hogy a lány már nem akar többé egy társaságba járni veled. Ha sikerül feldolgoznia és túllépnie a helyzeten, akkor azzal a nők 90%-át túlteljesíti.. És mindezt egy részeg fazon miatt, aki elvileg szereti őt..:S

2011. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bele tudom magamat képzelni a helyébe, én is megőrülnék, ha a férjem ilyet csinálna akár csak részegen is! Nem erről van szó, csak azzal, hogy ott este felállt és hazament, a többiek előtt engem is kínos helyzetbe hozott, utána kaptam furcsa tekinteteket. És kinézem belőle, hogy már elpanaszkodta mindenkinek, hogy mi történt. Megőrülök az ilyen helyzetektől, bár utoljára szerintem 20 éves koromban volt hasonló. Próbáltam az egészet úgy kezelni, hogy nem csinálok jelenetet, hogy ne másszon már rám, hanem inkább kulturáltan megmondtam neki, hogy ne igyon többet, bementem hozni neki vizet, meg a férjemmel megbeszéltem, hogy vigyázzon rá. Nekem ez az egész borzasztóan kínos, mert a férjem barátját már azóta ismerem, amióta a férjemet, jóban vagyunk évek óta, ő a lányom másik keresztapja. A barátnőjével is jóban voltam mindig, baráti viszonyt ápolunk. Ez az egész egy agyrém.
2011. ápr. 25. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
érdekes férjed van, hogy a barátját esze ágában nem volt leállítani...+ a barátnőnek is ugyanez lett volna a "dolga"
2011. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Talán neked kellett volna leállítani a férjed barátját?.. gondolom nem azt tetted hanem poénosra vetted a dolgot és ez esett rosszul neki?
2011. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!