Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért, de nem tudok...

Nem tudom miért, de nem tudok nyíltan megbeszélni a fiúkról a barátnőmmel. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

vannak barátnőim, de egy lány van akivel legjobb barátnők vagyunk.de még neki se tudok mindenről beszélni..... ez azért van szertintetek, mert anyira gátlásos vagyok? például a fiukről nem nagyon szoktunk beszélni.. pedig jó lene ha megtudnám valakivel beszélni az ijen "lányos" témakat.. van egy nővérem aki a szüleinkel tök nyiltan béeszél a szexről meg a barátja is volt már velünk nyaralni,de nekem nem megy.. az is lehet, hogy az ő nyiltsága az oka??

a barátnőm se szokott beszélni nekem a fiukról..(osztálytársak vagyunk,de rajta nem is veszem észre hoyg érdekelnék már a fiuk..pedig csak néhány hónappal fiatalabb mint én)


köszi a válaszokat! :)


2010. aug. 1. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. Csak férfi verzióban. De azért akad 2 jó barát akikkel el tudok dumálni minden témákról. De neked azért nem megy lehet mert nem bízol bennük eléggé, vagy csak lehet tényleg a gátlásosság.
2010. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért, mert a bnődet nem érdeklik láthatóan még a fiúk, legalábbis nem beszél róla. Emiatt nyilvánvaló, h te sem szívesen hozol fel ilyen témát. olyan lányokkal, akik beszélnek ilyenről, biztos te is nyíltabb lennél. Vagy a mostani bnőddel, csak 1-2 év múlva.
2010. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

:D

2010. aug. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!