Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy háláljam meg anyunak?

Hogy háláljam meg anyunak?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy pulcsit, azt hittem megvették, erre ma munkába elment, és negyedórával később telefonált hogy megvette...Pedig már lemondtam róla. Most kicsit rosszul érzem magam, mert nem nagyon van pénzünk, és 3000 ft-ért megvette azt a sz.rt. Mit tegyek? Visszavinni nem fogja, akkor se ha könyörgök, inkább valahogy meghálálni kellene...De hogyan? Nem érzem elégnek azt, hogy "köszönöm".
2011. nov. 8. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
takarítsd ki a lakást és főzz valamit :) ennek nagyon örülne :)
2011. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szál virágot. Semmi extrát vele, csak egy szálat és mondd, h köszönöm. Én örülnék, h a gyerekem meglepne vele.
2011. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:

Én is jártam már így sokszor. Nagyon jó érzés, ha valakinek ilyen anyukája van.

Ne aggódj, a későbbiekben még számtalan alkalmad lesz visszaadni valamilyen formában. De ez így is természetes: eleinte a szülők segítenek, majd őket segítik a gyerekeik (ideális eset).

2011. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Virág6 ***** válasza:
De aranyossak vagytok!:)Anyukád biztos dolgozik.Segíts neki az otthoni munkában még többet.Biztos észre veszi.Szerintem egy ruhát nem lehet visszavinni úgy hogy visszakapod a pénzt.Vagy ha visszaviszed,cseréld ki egy olyan ruhadarabra,mire otthon szükség van.Pl:ágynemű stb
2011. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy csomó régi ruha itthon, amiket nem hordunk, foglalják a helyet, azokat adom el, és anyu egy drágább parfümöt fog karácsonyra kapni, már ki is néztem. Nagyon szereti a parfümöket, de most elfogyott neki, és szeretném meglepni egy márkással. Az úgy jó? Meg még Mikuláscsomagot kap, abba, ha sikerül, sminkcuccok kerülnek mert mindig azért rágja a fülemet...
2011. nov. 8. 13:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Takarítani nem kell most, mert heti 3x kitakarítok, mivel még nincs munkám. A főzést meg nagymamám szokta csinálni. Még anyunak egy sálat néztem ki, most így hirtelen lövésem sincs, hány forint, de a hét vége felé megyek a piacra, és ha sikerül pár újszerű ruhát eladni, akkor lesz rá pénzem. (sokat fogytam és a ruhákat nem tudtam elajándékozni, szóval a piac a megoldás)
2011. nov. 8. 13:13
 7/7 Virág6 ***** válasza:
Igen,ez jó ötlet.biztos örűl majd a csomagnak,főleg ha tudod mire vágyik.:)
2011. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!