Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok egy ilyen anyához?

Ti mit szóltok egy ilyen anyához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kicsi hosszú lesz de köszi hogy végig olvasod.

15 éves vagyok. Eléggé hülye anyám van... Kb ebből áll a napja: délbe felkel elmegy wc-re kávézik és rögtön játszik a gépen... Velem nem foglalkozik. azaz takarít meg megkérdi ha eszébe jut hogy hogy vagyok... végülis felnevelt de eléggé agresszív volt. ez mára már elmúlt. csak hirtelen haragú. Mindenen felkapja a vizet.. Most kinn van olaszban. okt 30-án ment ki és elvileg 13-án jött volna haza, de bejelentette hogy ő majd csak januárban jön haza. van velem egy családi barátunk szóval ez nem probléma. de ez nem felelőtlen egy kicsit? állandóan ordít. most is Skypon lehord mindennek.. Szép házunk van de mindent szétrámol és én pakolhatok. most hogy elment akárki volt nálunk mindenki mondta hogy tisztább minden mint amikor itthon van.. meg rengeteg cuccot megtart amire nincs szükség. elkölti másra a pénzt a számla fizetés helyett... jó kivan fizetve a számla de mindig az utolsó percben....... ugye írtam hogy délben felkel én 3-4ig suliba vagyok utánna megyek sportra és megvárja amíg haza érek hogy én menjek le a boltba mert ő nem bír lemenni. amikor Miskolcon lakom és minden itt van a számban mert a centrumban lakunk.. Nincs felhőtlen életem... sokat streszelek,és mivel cukorbeteg vagyok nagyon magasak a cukraim.. Bocsi hogy hosszú lett. de jól esett kiírni magamból végre. Mit szóltok ehhez az egészhez? Ti mit tennétek? Úgy érzem felelőtlen.. pedig nem volt ilyen soha... Mit tennétek a helyemben? mit szóltok ehez mind?


2011. nov. 8. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
ezen most akkorát nevettem, hogy felestem a székkel de magammal rántottam a monitort és bevertem a fejem a padlóba
2011. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ez télleg nagyon rossz érzés lehet, nem is tudom mit mondjak tudod, ez hirtelen jött nekem nagyon jó anyukám van... próbálj vele kapcsolatot létesíteni menj oda hozzá, kérdezd meg mondjuk, anya hogy vagy ma?, vagy anya hozzak neked valamit?, sétálunk, beszélgetünk? stb... bármi csak dobj fel egy témát... próbálj közeledni hozzá és lehet, hogy akkor majd ő is fog veled többet törődni de ha mohamed nem megy a hegyhez a hegy megy mohamedhez tod hogy van ez... beszélgess vele, ha meg ő felkapja a vizet, akkor te ne kapd fel próbálj hozzá türelmes lenni... léégy hozzá kedves, ha meg ez nem jön be akkor mondd meg neki kerek perec nem mész le a boltba, vagy hazudd azt sokat kell tanulnod... érted?
2011. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Éld túl valahogy, aztán ha felnőttél, keress egy jó munkát, egy rendes társat, s irány az önálló élet.

Mást nem tehetsz. :(

2011. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi ezen a vicces?
2011. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

a második válaszadó avgyok:

én sem tudom mi ezen vicces ez a lán ybiztos sokat szenved ez miatt, gondolj bele ha neked lenni ilyen felelőtlen nem gondoskodó anyukád már léci ne nevesd ki a másikat...

2011. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Őőőőőő... Mit csinál olaszban?...
2011. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
ki tudja lehet ott is számítógépezik azt nem törődik semmivel... -.-
2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 eric_one ***** válasza:
Anyukád kissé egoista, vagyis önimádó. Csak a maga kis életével van elfoglalva, önző módon. Mit tennénk a helyedbe? Hát megváltoztatni nem fogod tudni, de magadra viszont gondolnod kellene. A betegséged miatt, a cukorszint idegi alapon is felmehet. Ebből idővel komoly problémáid lehetnek, tehát javaslom neked minden reggel vegyél be egy lesz@rom tablettát. Mivel idegeskedni annyi mint mások h_ü_l_y_e_s_é_g_e miatt önmagunkon bosszút állni.
2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

hát csak azon röhögtem, hogy a csitri most arról papol hogy nincs kifizetve a számla, de aztán mégis, sőt még az internetet sem kapcsolták ki, hogy itt mekkora gondok lehetnek!?


aztán skypeon lehord, de ezt te honnan tudod? neked írja? na , nevelni próbál, tessék


te meg pakolj

2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Anyukád prosti kint?
2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!