Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok egy ilyen anyához?

Ti mit szóltok egy ilyen anyához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kicsi hosszú lesz de köszi hogy végig olvasod.

15 éves vagyok. Eléggé hülye anyám van... Kb ebből áll a napja: délbe felkel elmegy wc-re kávézik és rögtön játszik a gépen... Velem nem foglalkozik. azaz takarít meg megkérdi ha eszébe jut hogy hogy vagyok... végülis felnevelt de eléggé agresszív volt. ez mára már elmúlt. csak hirtelen haragú. Mindenen felkapja a vizet.. Most kinn van olaszban. okt 30-án ment ki és elvileg 13-án jött volna haza, de bejelentette hogy ő majd csak januárban jön haza. van velem egy családi barátunk szóval ez nem probléma. de ez nem felelőtlen egy kicsit? állandóan ordít. most is Skypon lehord mindennek.. Szép házunk van de mindent szétrámol és én pakolhatok. most hogy elment akárki volt nálunk mindenki mondta hogy tisztább minden mint amikor itthon van.. meg rengeteg cuccot megtart amire nincs szükség. elkölti másra a pénzt a számla fizetés helyett... jó kivan fizetve a számla de mindig az utolsó percben....... ugye írtam hogy délben felkel én 3-4ig suliba vagyok utánna megyek sportra és megvárja amíg haza érek hogy én menjek le a boltba mert ő nem bír lemenni. amikor Miskolcon lakom és minden itt van a számban mert a centrumban lakunk.. Nincs felhőtlen életem... sokat streszelek,és mivel cukorbeteg vagyok nagyon magasak a cukraim.. Bocsi hogy hosszú lett. de jól esett kiírni magamból végre. Mit szóltok ehhez az egészhez? Ti mit tennétek? Úgy érzem felelőtlen.. pedig nem volt ilyen soha... Mit tennétek a helyemben? mit szóltok ehez mind?


2011. nov. 8. 19:59
1 2
 11/18 anonim válasza:
ja ha nem tod megváltoztatni lehet hogy elkellene költöznöd onnan... De csak ha vészhelyzet van és nem változik semmit... Mire hazaér te már ott se vagy! Költözz el a barátnődhöz :D
2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

tényleg nem tudom mi a vicces........

mindig én adok tanácsokat másoknak.. elég sokat írkálok hogy ezt csinálja meg azt.. de magamon nem tudok segíteni :'( mit keres olaszban.. sok közöd van hozzá... ro*adtul nem a kérdésemre válaszoltál.. egyébként meg a tesómnál van kinn. a 36 éves.. és most kivan készülve. nála van kinn. remélem kielégítő a válasz ;)

2011. nov. 8. 20:17
 13/18 anonim válasza:
Remélem nem adtam hülye tanácsokat (az 2. oldalon legfelső vagyok :))
2011. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Kit érdekel, hogy hány éves? AZ a lényeg, hogy a lányának elege van abból, hogy olyan izé vele, meg nem figyel oda rá, nem törődik vele... azt kérdi mit csináljon?! -.-
2011. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja és érdekelne hogy miért is 0%os a válaszos burnyákok:D
2011. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

én fölpontoztalak

pontozz föl te is engem

egyébként igazam van

2011. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Anyukád egy felelőtlen, nemtörődöm ember, sajnos...
2011. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hat lehetne rosszabb is.

az en anyam utott vert eleg sokaig, megmergezte a kutyam, az unokajat (a fiam) probalja ellenem hangolni (de miert ne kerdezd, csak szar hallani egy 2.5 eves gyerek szajabol, hogy a mami nem szereti anyat), 5 honapos terhes vagyok, a ferjem kulfoldon, es amikor jott valaki segiteni (fiuismerosom), mert o nem segit, akkor lekűrvazott (veszelyeztetett terhes vagyok, nem emelhetek) ..

ja, en is cukros vagyok :)

szoval nincs a legjobb anyukad, az teny, de lehetne rosszabb is.

azt nezd, hogy mi van, mar tudod ennyi idosen epiteni a kis sajat eleted (foleg ha o nincs), ne azt nezd, hogy mi nincs

nekem pl sosem volt igenyem ra, hogy anyammal ugy beszelgessek, mert azt sem tudtam, hogy ilyen létezik, amikor a baratomhoz koltoztem (mostmar a ferjem), akkor esett le, hogy je, ilyen egy csalad, mibol maradtam ki?!?

es most itt vagyok kicsit tobb, mint 30 evesen, sajat csaladdal, alom gyerek, alomferj, es sokkal jobb az eletem, miutan megmondtam anyamnak, hogy megprobaltuk, nem megy, ez van, nem kell eroltetni.


te is nagylanynak, erettnek tunsz, ne foglalkozz vele (sajnos segiteni nem tudsz rajta, tapasztalat, megprobalhatod, de ha remenytelen, add fel, nem kell kapaszkodni bele, mint koalamacinak az eukaliptuszágba)

2011. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!