Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el nekik? Vagy...

Hogyan mondjam el nekik? Vagy mit csináljak hogy ne tudják meg?

Figyelt kérdés
Szóval cigiztem az iskolában.. és hát lebuktam és most kaptam 1 igazgatóit.. hogyan mondjam el a szüleimnek? vagy mit csináljak h ne tudják meg? Elég baja van már anyunak igy is nem akarom hogy még ezis..
2011. nov. 9. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szépen valld be az egészet. Mellesleg minek cigizel kiskorú létedre? Ettől leszek nagyfiú/nagylány?
2011. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

"véletlenül" tűnjön el az ellenőrződ. ezután kénytelen vagy egy másikat venni, amibe bele írhatod a jegyeidet és ugyan olyan lesz mint az előző, csak intőmentes:)

de persze, az elkerülhetetlen, hogy szülőin belekukkantson, de akkor már foghatod arra hogy el akartad mondani, csak kiment a fejedből, mert nem volt ami emlékeztessen rá(mert ugye elveszett a bizonyíték:))

2011. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát rossz hírem lesz, nem tudsz mit csinálni annak érdekében, hogy ne tudják meg.

Az igazgatói mindenképp kiderül, tehát légy őszinte.

Nem fognak megícsérni, de ez nem meglepő.

Legközelebb légy okosabb, most meg viseld a következményeket.

Ha a cigizéshez elég nagynak érzed magad, akkor ez is menni fog.

Bátorság!

2011. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is mond el. Gondolom azért tisztában voltál vele, hogy mi jár akkor ha lebuksz. Ez van, ha cigizés már elég nagynak tartod magadat, akkor a tetteidet vállalni is!
2011. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Szinte mindenki kipróbálja a cigarettát, te ne tennéd? Valld be, tényleg, ez a legjobb. Mérges lesz anyukád, de jobb, ha a te szádból hallja, meg az ígéretet is, hogy többet nem.......
2011. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LadyLee ***** válasza:
77%
Vállald be és ha nem akarsz anyukádnak több gondot, fájdalmat, akkor bizony legyen ez az utolsó alkalom!
2011. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Az igazgatóit be kell vallanod, mondd azt, hogy megkóstoltad milyen a cigi, és lebuktál, de többet nem cigizel, mert nem ízlett. Persze ezt tartsd is be! :-)
2011. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Osztálytársakkal beszélgettél a szünetben amikor egy páran rágyújtottak. Igazgató pont észrevette és akik a társaságban voltak, függetlenül attól ki cigizet ki nem, igazgatóit adott.

Tuti ezt mondanám.

2011. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondod, hogy kaptál egy igazgatóit, megbántad, sajnálod, többet nem fordul elő.

És mindezt be is tartod.

2011. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát csak az a baj hogy már többször megigértem,hogy nem fogom :/
2011. nov. 9. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!