Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el nekik? Vagy...

Hogyan mondjam el nekik? Vagy mit csináljak hogy ne tudják meg?

Figyelt kérdés
Szóval cigiztem az iskolában.. és hát lebuktam és most kaptam 1 igazgatóit.. hogyan mondjam el a szüleimnek? vagy mit csináljak h ne tudják meg? Elég baja van már anyunak igy is nem akarom hogy még ezis..
2011. nov. 9. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szülőin legkésőbb kiderül a dolog, meg ugye alá kell íratni, nálunk a házirend szerint igazgatóival csak kettes magatartást kaphatott valaki, azt meg csak ki kell magyaráznod.

Ha hülye vagy, vállald is a következményit a dolognak. Nem fognak megdícsérni, biztos vagyok benne, de gondolom megölni se fog senki ezért.

Ha annyira meg akarod könnyíteni anyud dolgát, talán előbb gondolkodj néha. Ezen már nem tudsz segíteni. Nagyobb probléma, hogy ha ez már nem az első eset, akkor a bizalmát nehéz lesz visszaszerezni.

2011. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!