Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak az öcsém barátnőjének?

Szóljak az öcsém barátnőjének?

Figyelt kérdés

Az öcsém megcsalja a barátnőjét, egy szőke külföldi lánnyal, aki itt lakik a házunkban(valószínűleg valami cserediák).


19/L


2011. nov. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne keverj be!

Te sem szereted ha a te dolgodba.....

2011. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csajnak ne szólj. Ha mindenképp bele akarod magad ártani, szólj az öcsédnek, hogy tudsz a dologról, nem adod tovább, de nem tisztességes, amit művel, és h vallja be a barátnőjénel.
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még jó ,hogy tudok a dologról hiszen mellettem nyalják-falják egymást a kanapén.
2011. nov. 9. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az öcsédnek, hogy ha nem számol be a barátnőjének, megteszed te.

Amúgy meg ne hallgass azokra, akik azt mondják ne tedd. Ha az öcséd kirakja a szemed elé, akkor igenis jogod van szerencsétlen lánynak szólni erről. Gondolom a tiltakozók sem szeretnék, hogy ha a barátjuk megcsalná őket és elhallgatná mindenki, aki tud róla...

Ez nem szarkavarás, hanem egyenesség. Ha már az öcséd gerinctelen, te ne legyél az, igazad van.

2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, jó kérdés. Te merre húzol inkább?

Én is úgy gondolom, hogyha a barátom megcsal, és ezt valaki tudja, akkor mondja meg... Nem szeretem ha hülyének néznek, pláne nem úgy, hogy ezt a fél világ tudja...

DE. És én ezért nem mondanám el jelen szituban: az öcséd az öcséd marad mindig, a lányt meg lehet nem látod többet. Én személy szerint imádom az öcsémet, és nem kockáztatnám a jó viszonyunkat...

23N

2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!