Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha az exek...

Titeket is zavar, ha az exek kepei kozt akad olyan, amin ti is rajta vagytok? Regi es friss kepek. A baratnotok mit szol hozza? Az enyem semmit de biztos zavarja, engem megutne a guta 26f

Figyelt kérdés
hiaba kertem, nem szedi le a kepeket
2011. nov. 9. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Semmit. Mit szólnék? az ő magánügye mit tesz ki. Ha neki fontos vagyok hát tegyen ki. Attól nekem nem válik fontossá...

És nincs ok féltékenykedésre emitt, szerintem...

2011. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem érdekelne. A múlta az múlt. A jelen az jelen.

Szét kell tudni választani a kettőt.

2011. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az új párnak teljesen felesleges az ex adatlapját nézegetni, az csak viszályt szít. Amúgy semmi jelentősége, mert aki közeli ismerős, az tudja, mi a szitu.
2011. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem zavar, mert néhányukkal a mai napig összejárunk, sőt, a jelenlegi párom is jön néha, de azért sem szól, ha én megyek, de neki nincs kedve.

21/l

2011. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! mi is joban vagyunk neha találkozunk, de engem zavar. majd probalok nem torodni vele
2011. nov. 9. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Mivel az egyik "exem" (nem szeretem ezt a szót) egyben a legjobb barátom is, természetesen vannak kinn közös képeink mind az ő, mind pedig az én adatlapomon is.

A barátom meg már régebb óta ismeri őt, mint én, szóval nem zavarja egyáltalán.

Szeretünk négyesben is összejárni vele, meg a barátnőjével.

Egy másik volt barátomnál is vannak kinn képek, amiket még én csináltam, oda is írta, hogy én követtem el őket, de szerintem ebben semmi nincs.

Még nem mondta a barátom egyszer sem, hogy zavarja.

Ha neki lenne kinn ilyen kép, attól függne, hogy zavar-e, hogy milyen a kapcsolata azzal a volt barátnővel, mert nem mindegy.

Ha barátok, ugyanúgy, mint én és a legjobb barátom, nem izgatna.

L/24

2011. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, milyen képek. Ha az exemmel jó kapcsolatban lennék, és friss képek lennének, amikor már a szakítás után készültek, akkor jó, hogy nem szedetném le. Meg talán egyes nagy baráti társaságos bulis képeket sem régről. De az ilyen nagyon romantikus képeknek én sem örülnék az exem lapján, főleg nem ha olyan képaláírások lennének alatta, amit még úgy is lehetne érteni, hogy még együtt vagyunk. Az egy dolog, hogy mit tart meg, de az internet más dolog, mert azt mki láthatja...
2011. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt a férjem elött egy 6 éves kapcsolatom,és a mai napig nagyon szeretem,mint embert.Ha talizunk jokat beszélgetünk,de szerintem el kell választani a dolgokat.Lehet jo a viszonyunk,de tuti nem esne jol a férjemnek ha közös képeink lennének fent az exemmel.Persze fordítva is igy van.Tiszteljük a másikat.
2011. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom előttem lévő barátnőjénél volt egy közös(!) kép a párommal egy "Barátok" című mappában. Akkor már 4-5 hónapja külön voltak (amúgy 8hónapot jártak összesen) és nem tartották a kapcsolatot egyáltalán, mert a lány elég bunkó módon szakított. Na az ilyet nem igazán értem. Már ott voltam, hogy szólok a páromnak szedesse már le vele, de aztán rájöttem, hogy ez hülyeség és akkor hirtelen leszedte. Biztos akkor szembesült vele, hogy vagyok és az már nem oda illő kép.

Később kiderült egy nagyon kedves kolléganőmről, hogy a lány nagynénije :D Hogy mik vannak.

23N

2011. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem marhára zavarna, és igen, megkérném, hogy szedje le a képeket. 20L
2012. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!