Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anya orrba...

Mit tegyek ha anya orrba szájba cigizik?

Figyelt kérdés
Rohadtul elegem van nem tudok kimenni a szobámból mert akkor egyből füstszagú lesz a hajam a következő mosásig.Volt hogy nálam maradt a barátnőm pólója és vissza kérte,másnap rámírt facen ha hordod másnak a pólóját legalább mosd ki,mert tiszta bagó szaga van.Egyszer se vettem fel de így befogja a cigiszagot pedig csak egy hétig volt nálam...Elgem van!!!!!!!!!!!!!!! Nem akar leszokni mikor mondom neki hogy ne cigizz azt mondja hogy "te nekem ne mond meg hogy mit csináljak jó?! menj be a szobádba akkor" Elegem van mi a jó büdös fszt csináljak?????
2011. nov. 11. 20:38
1 2
 11/11 zkriszti3 ***** válasza:
9/10 vagyok.Azért is dühítő mert asztmás a gyerek és mégis kőrbe cigizik.Nem számít mennyi gyógyszert szed sokszor feleslegesen,mert a szülő tehet az állapotáról mégsem fogják vissza magukat.Ezen a téren sokat kellene változtatni,az orvosnak ezzel tisztában kellene lennie.Ne csak a szülő személyiségi jogaira legyen tekintettel,hanem a gyerekére is.
2011. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!