Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonló az érdeklődés...

Mennyire hasonló az érdeklődési körötök a pároddal? H toleráljátok ha a másik hobbija nektek esetleg ellenszenves?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy milyen, ha egy hobbi ellenszenves (még nem találkoztam ilyennel), de ha a párom olyan dologgal foglalatoskodik ami engem nem érdekel, lekötöm magam olyannal, ami igen. Még én pl. festek, olvasok addig ő játszik a gépen, edz vagy valami. Nem vagyunk egyformák, igazából szerintem a hobbi nem olyan dolog, amihez különösebb tolerancia szükséges. Na jó, ha pl. törzsi táncot akarna nyomni a szoba közepén, hangos dobpergések közepette, lehet nehezen viselném el..:)
2011. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vannak közös érdeklődési köreink, hisz kell, hogy legyen bennünk hasonlóság, de sok hobbink teljesen különbözik. Nem tudom elképzelni, hogyan lehet egy hobbi ellenszenves, ha a jó ízlés határait nem sérti. Persze van olyan hobbija, amit én nem értek meg, hogy miért jó, de ő szereti, hát csinálja, nem véletlenül az ő hobbija és nem az enyém. Ahogy én sem várom el, hogy lelkesedjen a gyöngyfűzés iránt, amit viszont én imádok.


A jelszó tolerancia, ami egy komoly kapcsolatból sem hiányozhat, különben megette a fene az egészet.

2011. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk sajnos abszolút nem azonos az érdeklődési körünk,részben emiatt is mentünk szét,amíg együtt voltunk szinte sehova nem mentünk együtt...ő folyton horgászott,nekem meg ez nem nagy mulatság..más nem is érdekelte..még a mozi se.egyébként én nem vagyok az a "legyünk egymás seggében 0-24ben" típus szóval semmi bajom nem volt a külön programokkal,csak azért néha kellett volna közöset is csinálni...remélem neked nincs ilyen problémád:)
2011. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Az erdőn és a gyerekeken kívül nincs közös bennünk.Szerintem az a lényeg tartsuk tiszteletben a másikat és mindent könnyebben kezelünk.20 éve vagyunk együtt.
2011. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mind2en gitározunk, néha együtt, és ez tök jó szokott lenni. néha szoktunk együtt sudokuzni, ez is közös:D mindketten szeretünk mesét nézni, vagy kül. scifiket, drámákat, de míg ő pl. szereti a fantasyt (thor meg avatár meg ilyenek), én azt ki nem állhatom, szóval ezt megoldjuk mikor nem együtt vagyunk. meg ő edz. én persze nem, de örülök ennek a hobbijának mert szép izmai lesznek:) mindketten koncertezősök vagyunk, egy a zenei ízlésünk is, ez a kikapcsolódás is abszolút közös. persze nem kell örökké egymás nyakán lógni, de én pl el sem tudom nagyon képzelni, hogy olyan embert válasszak magam mellé, akivel nem tudok közös programot szervezni.

:)

2011. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyáltalán nincs semmi közös hobbink, semmi közös élményünk. Talán ez játszik abban a legnagyobb szerepet, hogy már nem szeretem úgy igazán.

Azoknak, akik kérdezték, hogy lehet egy hobbi ellenszenves: pl.: én vegetáriánus vagyok (nem csak az állatok szeretete miatt, de ez is benne van), ha a párom hobbija a vadászat lenne, nem hiszem, hogy együtt lennénk.

2011. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg a hobbija mellett velem is foglalkozik, addig elviselem. Ja és ha senkire nem ártalmas az a hobbi, és nem viszi el a kajapénzt s hasonlók.
2011. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!