Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt? Szerintet...

Hogyan kezeljem ezt? Szerintetek mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit hosszú lesz, előre is köszi aki elolvassa.

Szóval van egy párom, 4.5 éve. Mindketten tanulunk még, különböző városokban. Én tanulok messzebb. Mindketten hazamegyünk minden hétvégén, és olyankor szoktunk találkozni. Én vagyok messzebb, illetve én változó időpontokban járok haza. Ő általában ugyanakkor. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az baj, ha én úgy hét közepe táján szeretném lefixálni a hétvégi találkozók mikéntjét a hazajutás stb miatt? Vagy várjam meg mindig, amíg ő mond valamit? Én szeretem előre látni a dolgokat, illetve, hogy tudjak tervezni tanulással kapcsolatban pl.

Szeretném a legjobb megoldást megtalálni erre a kérdésre. Ő kevésbé tervezős, inkább spontán. Na erre szeretném megtalálni a megoldást :)! Előre is köszönöm a véleményeket, tanácsokat.


23/N


2011. nov. 12. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, eddig hogyan működtettétek ezt. Úgy nem volt jó, azért kérdezed?

Szerintem jogos a tervezési igényed, de nem tudom, mennyire akarod kiszámítani a dolgokat. Nem tudom, mit értesz "miként" alatt. Annyit, hogy tudtok -e találkozni, hazautazz -e, vagy azt is, pontosan mikor és hol találkozzatok, mit csináljatok?

2011. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!